Czech Republic

sbírka poukázek | pomáháme | potravinová banka

Sbírka poukázek Edenred pro Potravinovou banku

Jako jeden z největších poskytovatelů stravenek na českém trhu, cítíme jako svoji povinnost lidem v nouzi naplnit talíře potravinami, které se jim běžně nedostávají. Spustili jsme proto speciální sbírku poukázek Edenred, do které můžete přispět i vy.

Číst více7. 12. 2018

Vyzkoušejte tandem paragliding s TelebridgeTeam

Užijte si pocit svobody a euforie při tandem paraglidingu nad vrcholky hor.

Číst více6. 12. 2018

Edenred Benefits | knihy

10 nejprodávanějších knih roku 2018

Knihy patří k nejoblíbenějším vánočním dárkům. Navíc je můžete už od ledna nakupovat i za benefity Edenred. Vybrali jsme pro vás deset tipů na nejprodávanější tituly letošního roku. Který bude ten pod stromeček?

Číst více15. 11. 2018

kultura | benefity | oběd | edenred

Den s benefity Edenred

Posilovna, oběd, nákup knih, večeře a pak kultura. Benefity Edenred se vám postarají o řadu nezapomenutelných zážitků.

Číst více8. 11. 2018

Edenred Benefits | Edenred Compliments | Edenred Multi

Romantika v Českém ráji za zvýhodněnou cenu!

Užijte si krásný podzim a romantickou zimu v pohodlí komfortních a nadstandardně vybavených apartmánů na pomezí Českého ráje a Krkonoš.

Číst více6. 11. 2018

Ticket Restaurant | zdravý oběd

5 tipů kam na vegetariánský oběd s Ticket Restaurant

Vegetariánská a veganská strava je populární nejen ve světě, ale i v Česku. Veganské a vegetariánské restaurace najdete po celé ČR a jejich počet stále roste.

Číst více1. 11. 2018

Divadlo pod Palmovkou | Edenred Multi | Edenred

Vstupenka zdarma do Divadla pod Palmovkou s Edenred!

Vyberte si představení v uvedených termínech, zaplaťte poukázkami Edenred Sport a kultura nebo Edenred Multi a druhou vstupenku dostanete zdarma.

Číst více30. 10. 2018

Roční kalendář pro zdraví podle tradiční čínské medicíny

Vhodné potraviny a očista organismu jsou základem pro úspěšnou léčbu nejrůznějších nemocí a problémů. To ví i ve společnosti It´s my life, která je naším novým partnerem. Pomáhají svým klientům zhubnout a naučit se zdravě jíst a žít. Ve svém programu využívají i znalosti tradiční čínské medicíny. V té při sestavování jídelníčku hraje důležitou roli roční období, nátura a povaha pacienta. Nutriční poradkyně společnosti It´s my life, paní Mrvová, má se změnou jídelníčku právě podle tradiční čínské medicíny os

Číst více23. 10. 2018

Jaký typ zaměstnance jste?

Realista, extrovert, kreativec, analytik, tradicionalista nebo podnikavec. Vaše osobnost určuje nejen váš charakter, ale třeba i to, na jakou pracovní pozici se hodíte. Čím víc toho o vás personalisti zjistí, tím líp poznají, jaké jsou vaše pracovní návyky, styl práce nebo přístup k ní. Máte rádi čísla, neustále přicházíte s novými nápady nebo milujete práci v kolektivu? Zjistěte v našem novém článku, který typ zaměstnance na vás sedí nejvíc.

Číst více22. 10. 2018

Největší stravovací chyby v práci

Jídlo ovlivňuje nejen to, jak vypadá vaše tělo, ale i vaši pracovní výkonnost a celkovou pohodu. V práci tráví lidé většinu svého času, ale na správnou stravu během pracovní doby moc nehledí. Přečtěte si, jaké stravovací návyky vám během pracovního dne nejvíc škodí a proč.

Číst více12. 10. 2018

5 míst, kam v Brně na oběd s Edenred

Zajděte si s kolegy, rodinou nebo přáteli na zdravé a chutné jídlo v Brně. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně vyvážené jídlo a splňují další požadavky programu FOOD, který má za cíl zlepšit stravovací návyky zaměstnanců. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

Číst více26. 9. 2018

Sportování v práci

Možnosti sportovních benefitů se rok od roku rozšiřují. Firmy nabízí zaměstnancům sportovní vyžití podle jejich představ i během pracovní doby. Přečtěte si, ve kterýchčeských firmách si užívají výhod pravidelného sportu a relaxace.

Číst více18. 9. 2018

5 nejpopulárnějších benefitů pro rodiče

Peněžní příspěvky, dárky, vyrovnání mzdy, více volna, flexibilní pracovní doba nebo firemní školka. Firmy se v posledních letech předhání v benefitech pro rodiče. Ať už o ty novopečené nebo o ty, kteří mají odrostlejší děti . Máme pro vás pět těch nejpopulárnějších.

Číst více4. 9. 2018

Do školních lavic s Edenred Benefits

Září přímo volá po vzdělání. Nastartujte svoje mozkové buňky v některé z jazykových škol, naučte se malovat nebo oprašte svojeřidičské dovednosti. S kartou a poukázkami Edenred Benefits máte na výběr. Inspirujte se třeba našimi pěti tipy.

Číst více4. 9. 2018

Nejpopulárnější sporty v Česku

Třetina české populace se pravidelně věnuje sportu. Nejvíc populární je cyklistika, volejbal a fotbal. Zjišťovali jsme, proč právě tyhle sporty u Čechů vedou.

Číst více2. 8. 2018

4 nejbizarnější zaměstnanecké benefity ve světě

Zmrazení vajíček nebo nákup akcií. Firmy se v dnešní době předhání v nejlepších a nejzajímavějších firemních benefitech. Některé z nich jako Facebook, Google nebo Netflix nabízí benefity, na které jen tak nenarazíte. Vybrali jsme pro vás 4 nejbizarnější.

Číst více2. 8. 2018

Jak na správný pitný režim

Nepodceňte v horkých letních dnech pravidelný přísun tekutin. Dostatečná hydratace organismu je zásadní pro jeho správné fungování. Přečtěte si, proč a jak byste měli pitný režim dodržovat.

Číst více2. 8. 2018

Tipy na výlety s dětmi za benefity od Edenred

Prázdniny jsou v plném proudu, a proto jsme pro vás sepsali tipy na místa, kam můžete vyrazit i s dětmi. Vybrali jsme 12 těch nejlepších míst od zábavních parků až po zážitky v přírodě. Vydejte se za dalším dobrodružstvím s benefity od Edenred.

Číst více2. 8. 2018

5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze

Vyrazte s kolegy, rodinou nebo přáteli na jídlo plné chuti v Praze.

Číst více31. 7. 2018

Jak si naplánovat vyvážený jídelníček

Zdravý a vyvážený jídelníček se neobejde bez pořádného plánování. Nutně to ale nemusí znamenat hodiny strávené vařením, nakupováním a organizováním. Přečtěte si, jak vyzrát na zdravé stravování, ať jste kdekoliv.

Číst více24. 7. 2018

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Číst více24. 7. 2018

zaměstnavatel | zaměstnanec

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Číst více16. 7. 2018

Výhodné benefity pro vás i vašeho zaměstnavatele

Zvýhodněné stravování, permanentka do posilovny nebo mobilní telefon. Mít zaměstnanecké výhody je dnes už standardem. V konkurenčním boji o zaměstnance vyhrává ten, kdo nabízí nejvíc. Nebojte se o ně taky přihlásit. Většina benefitů jsou výhodné nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnavatele.

Číst více9. 7. 2018

Plaťte benefity Edenred jednoduše a rychle s Google Pay

Od 5. 6. 2018 můžete platit benefity z karet Edenred pomocí mobilního telefonu a Google Pay. Edenred je první nebankovní instituce v České Republice, která tento způsob platby umožňuje. Přečtěte si, proč byste i vy měli vyměnit plnou peněženku karet za chytrý mobil a soutěžte každý všední den o kredit 1000 Kč na stravenkovou a o víkendu na benefitní kartu.

Číst více7. 6. 2018

Proč je důležité obědvat?

Cukrovka, obezita, srdeční choroby, ale také horší výkonnost a celková duševní pohoda. To všechno vás může potkat, pokud šidíte pravidelné obědy. Právě oběd by přitom měl být ze třech denních jídel ten nejdůležitější. Přečtěte si, jak si sestavit správně nutričně vyvážené polední jídlo a proč byste oběd neměli ze svého jídelníčku vynechávat.

Číst více16. 4. 2018

Rozhýbejte tělo s Edenred Benefits

Cvičení je pro naše zdraví zásadní. Jak se mu ale začít věnovat pravidelně? S Edenred Benefits si snadno najdete svůj oblíbený sport a projekt VÝZVA 52 vám pomůže se nejen nastartovat, ale i vydržet. Podívejte se, kam ve vašem městě vyrazit za pohybem.

Číst více10. 4. 2018

Poukázka Ticket Compliments mění název na Edenred Compliments

Seznamte se s novým vzhledem poukázek Edenred Compliments. Od 1. dubna 2018 přichází do oběhu nový vzhled poukázky Edenred Compliments, se kterou budou platit klienti ve vaší provozovně.

Číst více28. 3. 2018

Průměrná roční míra inflace v České republice v roce 2017 byla 2,5 %

Roční míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen (CPI – Consumer Price Index) za 12 měsíců roku 2017 proti průměru 12 měsíců roku 2016 činila v České republice 2,5 %.

Číst více15. 3. 2018

Kde se najíst opravdu zdravě?

Dopřejte si zdravý a vyvážený oběd z kvalitních surovin každý den. Díky programu FOOD jednoduše najdete nebo doporučíte restauraci, která splňuje požadavky na zdravé stravování. Přečtěte si, kam vyrazit na opravdu zdravý oběd.

Číst více13. 3. 2018

Nejoblíbenější zaměstnanecké benefity

Mezi nejoblíbenější zaměstnanecké benefity patří příspěvek na stravování, důchodové pojištění a volnočasové aktivity. Motivujte svoje zaměstnance těmi správnými.

Číst více15. 2. 2018

Za Vaše benefity si můžete nakoupit už i knihy!

Od 1. ledna 2018 vstoupila v platnost novela zákona, díky které si můžete za Vaše benefity nakupit už i knihy.

Číst více12. 1. 2018