5 míst, kam v Brně na oběd s Edenred

25. 9. 2018

Zajděte si s kolegy, rodinou nebo přáteli na zdravé a chutné jídlo v Brně. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně vyvážené jídlo a splňují další požadavky programu FOOD, který má za cíl zlepšit stravovací návyky zaměstnanců. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

1. Lloyd´s Pub http://restauracelloyds.cz/
Restaurace inspirovaná atmosférou tradičních anglických kaváren a restaurací. K přípravě pokrmů používají jen lokální suroviny od vyhlášených regionálních dodavatelů. V nabídce kromě steaku, burgerů, žeber a ryb najdete i saláty a další sezónní potraviny. Restaurace nabízí také denní menu.

2. Restaurace Svatovavřinecký dvůr http://www.svatovavrineckydvur.cz/
Restaurace v irském duchu nabízí jak české, tak i zahraniční speciality. Ve stálém i denním menu si můžete vybrat z masových specialit, salátů, steaků, ryb i bezmasých jídel. Navíc v poledním menu najdete kromě pizzy taky bezlepková jídla.

3. Grill Pub Gingilla https://gingilla.cz
V Grill Pub Gingilla si pochutnáte nejenom na domácích burgerech, pizze a tortillách, ale i na salátech a české kuchyni z kvalitních surovin. V poledním menu máte na výběr z pěti chodů a dezert.

4. All Tasty https://www.alltasty.cz/
Domácí poctivá jídla podle motta „vaříme jak pro sebe“. V bistru All Tasty připravují jídla s minimem mouky a zahušťovadel. Sami si pečou pannini i knedlíky. V denním menu máte na výběr ze šesti jídel a šesti pizz.

5. Bar a Restaurant Zágreb http://www.zagreb.cz/
Tradiční česká i zahraniční kuchyně, těstovinové saláty, burgery i ryby. V poledním i klasickém menu si vyberete, na co máte zrovna chuť, včetně bezmasých jídel pro vegetariány.

Nevybrali jste si z našich tipů? Další restaurace, kde se najíte chutně a výživně, najdete pomocí našeho vyhledávače nebo mobilní aplikace TicketCard by Edenred.

Postrádáte mezi našimi partnery vaši oblíbenou restauraci? Doporučte nám ji pomocí formuláře na našich stránkách: https://www.edenred.cz/produkty/stravovani/ticket-restaurant/zamestnanec

Síť restaurací FOOD, nabízejících zdravá jídla, najdete po celé České republice označené touto samolepkou.

Další články

zaměstnavatel | zaměstnanec

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Číst více16. 7. 2018

Jak si naplánovat vyvážený jídelníček

Zdravý a vyvážený jídelníček se neobejde bez pořádného plánování. Nutně to ale nemusí znamenat hodiny strávené vařením, nakupováním a organizováním. Přečtěte si, jak vyzrát na zdravé stravování, ať jste kdekoliv.

Číst více24. 7. 2018

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Číst více24. 7. 2018