Úspěchy Edenred za rok 2018 | Články | Edenred

Úspěchy Edenred za rok 2018 | Články | Edenred

Czech Republic
Edenred

Úspěchy Edenred za rok 2018

10. 1. 2019

Zavedení Google Pay, nový web a stoupající oblíbenost elektronických karet s benefity. Rok 2018 byl plný novinek a pozitivních změn. Přečtěte si, čeho se nám v roce 2018 podařilo v Edenred dosáhnout.

 1. Spuštění Google Pay
  V červnu jsme jako první nebankovní společností spustili platbu prostřednictvím Google Pay. Jde o jednoduchý a rychlý způsob placení jen s pomocí chytrého mobilního telefonu. Díky zavedení Google Pay stoupnul zájem jak o karty Ticket Restaurant, tak i Edenred Benefits. Uživatelé nejvíce oceňují rychlost placení a možnost jít na oběd pouze s mobilem. Hned začátkem roku 2019 mají s podporou Google Pay přijít další dvě tuzemské banky – Fio banka a Equa Bank.
 2. Nový web
  Dalším splněným cílem v roce 2018 se stal náš nový hlavní web. Ten jsme v porovnání s předchozí verzí zjednodušili a zmodernizovali. Naši klienti i uživatelé karet se snadno dostanou ke všem informacím, které potřebují. Web je přehlednější a sklízí řadu pozitivních referencí od klientů i uživatelů.
 3. Rostoucí zájem o elektronické stravenky skrz Stravenkový portál
  Dnešní doba si žádá jednoduchá a rychlá řešení, která jsou zároveň přehledná a snadná na zpracování. I proto roste popularita a poptávka po Stravenkovém portálu, který jsme uvedli na trh v září 2018. Rok 2018 se díky tomu stal rokem enormního nárůstu poptávek po stravenkových kartách Ticket Restaurant. Projevilo o ně zájem nejvíce klientů od doby zavedení stravenkové karty a jejich počet stále roste.
 4. Rozšíření a aktualizace sítě partnerů
  Společně s rostoucím zájmem o karty Ticket Restaurant a Edenred Benefits, ze strany uživatelů a klientů, přišel i zájem partnerů. V roce 2018 se tak naše partnerská síť rozšířila o více než šest tisíc nových míst. Současně došlo po spuštění nového webu k aktualizaci naší sítě. Nový vyhledávač, na webu i v aplikaci TicketCard by Edenred, tak nabízí uživatelům našich benefitů všechny potřebné informace. Najdete díky němu nejbližší místa, kde přijímají naše karty a poukázky, zároveň i informace o zůstatku a pohybech na účtu.
 5. Nové kanceláře
  A naší největší interní změnou pak bylo stěhování na novou adresu. Z centra Prahy jsme se přestěhovali o pár kilometrů dál, do srdce Karlína. Od května tak sídlíme v moderní budově Butterfly s nádhernou zelenou fasádou, kterou navrhl architekt David Chisholm z renomovaného mezinárodního ateliéru CMC Architects.

  Co se povedlo v roce 2018 vám?

Další články

ISO certifikace

Společnost Edenred disponuje ISO certifikací

Číst více17. 4. 2024

EDENRED CARD versus stravovací paušál

Porovnejte si oba dva systémy

Číst více9. 1. 2024

Stravenka roku 2024 má hodnotu 211 Kč

Dopřejte vašim zaměstnancům plnohodnotný oběd za jednu stravenku.

Číst více21. 12. 2023