Starejte se o své zdraví a získejte navíc terapeutickou masáž zdarma | Články | Edenred

Czech Republic

Starejte se o své zdraví a získejte navíc terapeutickou masáž zdarma

8. 3. 2019

Také jste po zimě celí rozlámaní a unavení? Těšíte se, že už konečně vyběhnete zase ven? Stejně jako na jaře servisujete své kolo a auto, i Vy si zasloužíte pořádnou revizi. Proklepněte svoje tělo před jarem.

Nabízíme Vám unikátní balíček komplexního vyšetření, které absolvujete pohodlně během jediného dne u několika specialistů najednou. Na závěr se na Vaše výsledky podívá specialista internista a vyhodnotí všechna vyšetření komplexně v komfortně upravených prostorách. A abyste si u toho i trochu zarelaxovali, připravili jsme pro Vás akci s názvem Jarní STKčko pro zdraví.

Kupte si za Edenred benefity 1 a více poukazů v hodnotě min. 1 000 Kč a dostanete jako dárek hodinovou terapeutickou masáž v hodnotě 1 000 Kč zdarma. Poukazy můžete využít k úhradě jednorázového balíčku PREVENT Sport, Výkon, Standard, Max, Senior – a to buď částečně, nebo v plné hodnotě ceny balíčku. Pokud si zakoupíte poukaz v průběhu března a dubna a zároveň se nejpozději do konce dubna objednáte na balíček vyšetření, bude masáž zdarma Vaše.

Balíček můžete darovat i jako dárek svým blízkým. Poukazy mohou využít i rodinní příslušníci.

Více informací o akci a službách najdete na www.incare.cz/cs/pro-jednotlivce, na telefonu 273 162 162 nebo napište email na incare@incare.cz.

Další články

Jak si naplánovat vyvážený jídelníček

Zdravý a vyvážený jídelníček se neobejde bez pořádného plánování. Nutně to ale nemusí znamenat hodiny strávené vařením, nakupováním a organizováním. Přečtěte si, jak vyzrát na zdravé stravování, ať jste kdekoliv.

Číst více24. 7. 2018

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Číst více24. 7. 2018

zaměstnavatel | zaměstnanec

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Číst více16. 7. 2018