Rozhýbejte tělo s Edenred Benefits | články | Edenred

Czech Republic

Rozhýbejte tělo s Edenred Benefits

10. 4. 2018

Pohybem ke zdraví a pohodě
Pravidelný pohyb našemu tělu prospívá v mnoha směrech. Nejen, že nám pomáhá udržet si kondičku, ale zlepšuje i činnost orgánů a fungování těla. Při sportovní aktivitě naše tělo také zaplavují endorfiny, které nás dělají šťastnější, spokojenější a zbavují nás stresu. Pohyb je tak ideální řešení, jak se zbavit napětí a uvolnit se po náročném pracovním dni.

Ponořte se do cvičení s projektem VÝZVA 52
Na začátku vám stačí i 15 nebo 30 minut pohybu. Zajděte si na procházku, vystupte o zastávku dřív nebo vyjděte schody pěšky. I malé změny jsou prospěšnější než celodenní sezení. Jak začít se sportem, se dozvíte ve výzvě „Nelením, nesedím projektu VÝZVA 52, kterou společnost Edenred podpořila.

Jak jste na tom
V rámci projektu Firma v pohybu jsme připravili online diagnostiku fyzického stavu. Díky ní můžete za pár minut pomocí 10 jednoduchých cviků zjistit, v jaké jste kondici a zároveň získat doporučení, jak si své ztuhlé partie co nejlépe rozhýbat a svoji fyzičku zlepšit.

Cvičení na míru
Nejjednodušší cesta, jak najít ten správný sport pro vás, je zkoušet a zkoušet. Právě k tomu se hodí poukázky a karta Edenred Benefits. Je na vás, jestli budete chodit každý měsíc do stejného fitcentra nebo zkusíte každý týden jiný sport. Placení s Edenred Benefits je pohodlné a jednoduché.

Kam za pohybem
Partnerská fitcentra, taneční studia, aquaparky, tenisové haly a mnoho dalších najdete po celé České republice. Ať už se rozhodnete vyzkoušet jógu, plavání nebo horolezectví, s Edenred Benefits máte dveře všude otevřené. Spolupracujeme s více než 12 500 partnery a každý měsíc přidáváme nové. Kde všude se můžete odreagovat s Edenred Benefits, najdete v našem vyhledávači.

Dopřejte si víc pohybu a zažádejte si o Edenred Benefits kartu nebo poukázky. Více o výhodách Edenred Benefits najdete na našich stránkách.

Další články

Prošlé stravenky Ticket Restaurant z roku 2020 lze uplatnit v obchodech řetězce Kaufland až do 31.1.2021

Prošlé stravenky Ticket Restaurant z roku 2020 lze uplatnit v obchodech řetězce Kaufland až do 31.1.2021

Číst více1. 1. 2021

Ticket Restaurant | Food | Edenred

S projektem FOOD k novým zákazníkům

Znáte naši iniciativu program FOOD, u jehož zrodu Edenred stál již před deseti lety? Cílem programu je dlouhodobě zlepšit stravovací návyky zaměstnanců zvýšením jejich povědomí o nutričně vyvážené stravě a zároveň podpořit restaurace.

Číst více11. 12. 2020

Jak v této době zůstat v psychické pohodě a využít své benefity pro dobrou věc?

Věděli jste, že psychologové Holmes a Rahe vytvořili škálu situací, kterým přiřadili určitou hodnotu stresu? Sečtete-li hodnoty všech stresových situací, které na vás v posledních 12 měsících působí, získáte jakousi hodnotu stresu, který na vás působí. Varovných je již 150 bodů.

Číst více27. 10. 2020