Migrace | Edenred

Migrace | Edenred

Czech Republic

Edenred Card

Karty se mění, skvělé služby zůstávají

+
=

Edenred Card postupně nahrazuje samostatné karty Ticket Restaurant a Edenred Benefits

Všichni stávající klienti, kteří objednávají a dobíjejí jejich zaměstnancům karty Ticket Restaurant a/nebo Edenred Benefits, se mohou dříve či později těšit na kartu Edenred Card.

Všechny stávající karty Ticket Restaurant a Edenred Benefits jsou platné až do data expirace. Poté budou automaticky vyměněny za novou Edenred Card.

Jak probíhá přechod na Edenred Card

Informační e-mail

E-mailem vás informujeme o tom, že můžete pro vaše zaměstnance začít objednávat Edenred Card.

Objednávání a dobíjení karet

Objednávání a dobíjení karet se po přechodu na Edenred Card nijak nemění. Probíhá stejně jako u karet Ticket Restaurant nebo Edenred Benefits. Pokud objednáváte a dobíjíte karty přes online portál Edenred, v nabídce karet budete mít nově k dispozici už “jen” Edenred Card.

Postupná výměna všech karet

Edenred Card budeme vydávat jak vašim novým zaměstnancům, tak postupně také všem ostatním, jejichž kartám Ticket Restaurant a Edenred Benefits se blíží doba expirace nebo je ztratili.

Služby, na které jste zvyklí
s Edenred Card můžete i nadále

Používat online účet na portálu Edenred pro zjištění PIN nebo blokaci karty

Platit ze stravenkové peněženky ve více než 26 500 restauracích a potravinách a volnočasové benefitní peněženky ve více než 6 200 provozovnách

Využívat mobilní aplikaci TicketCard by Edenred pro zjištění zůstatku, kontrolu transakcí i vyhledání našich partnerských provozoven v okolí

Platit mobilem prostřednictvím Google Pay a Apple Pay