Zachraňte Vaše oblíbené podniky se #zachranhospodu | Články | Edenred

Czech Republic

Zachraňte Vaše oblíbené podniky se #zachranhospodu

20. 4. 2020

Restaurace, hospody či kavárny nejsou jen místem, kam chodíme na oběd, večeři nebo pro kávu. Jsou místem, kde se setkáváme a trávíme volný čas s našimi přáteli a blízkými. Mnoho podniků se však vzhledem k současné situaci potýká s existenčními problémy a reálně hrozí, že po ukončení opatření už znovu neotevřou.

Stali jsme se proto hrdými partnery iniciativy Zachraň hospodu! pod záštitou Českého svazu pivovarů a sladoven, jejímž cílem je pomoci restauracím a hospodám přežít do doby, než budou moci opět otevřít a obnovit běžný provoz.

Pojďte je s námi podpořit, ať se máme po krizi kam vracet!

Jak to funguje?

Na webových stránkách Zachraň hospodu! si můžete koupit voucher do svých oblíbených restaurací a hospod, které tak získají finanční prostředky na překonání těžké ekonomické situace. 100 % hodnoty voucheru dostane restaurace přímo na účet, uplatnit ho budete moci po skončení opatření, až do 31. 12. 2020.

Jak pomoci?

  1. Vyberte si na webových stránkách www.zachranhospodu.cz svůj oblíbený podnik.
  2. Zadejte hodnotu voucheru a zaplaťte ho přímo vybrané restauraci převodem na účet.
  3. Po tom, co restaurace znovu otevře, můžete využít voucher.

Chci zachránit svůj oblíbený podnik

Více informací a odpovědi na nejčastější dotazy k tomuto projektu najdete přímo na jejich webových stránkách www.zachranhospodu.cz.

Pomozme společně restauracím překonat těžké časy. Věříme, že to velmi ocení.

Další články

Jak si naplánovat vyvážený jídelníček

Zdravý a vyvážený jídelníček se neobejde bez pořádného plánování. Nutně to ale nemusí znamenat hodiny strávené vařením, nakupováním a organizováním. Přečtěte si, jak vyzrát na zdravé stravování, ať jste kdekoliv.

Číst více24. 7. 2018

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Číst více24. 7. 2018

zaměstnavatel | zaměstnanec

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Číst více16. 7. 2018