Novinky

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

16. 7. 2018

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Číst celý článek

Výhodné benefity pro vás i vašeho zaměstnavatele

9. 7. 2018

Zvýhodněné stravování, permanentka do posilovny nebo mobilní telefon. Mít zaměstnanecké výhody je dnes už standardem. V konkurenčním boji o zaměstnance vyhrává ten, kdo nabízí nejvíc. Nebojte se o ně taky přihlásit. Většina benefitů jsou výhodné nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnavatele.

Číst celý článek

Plaťte benefity Edenred jednoduše a rychle s Google Pay

7. 6. 2018

Od 5. 6. 2018 můžete platit benefity z karet Edenred pomocí mobilního telefonu a Google Pay. Edenred je první nebankovní instituce v České Republice, která tento způsob platby umožňuje. Přečtěte si, proč byste i vy měli vyměnit plnou peněženku karet za chytrý mobil a soutěžte každý všední den o kredit 1000 Kč na stravenkovou a o víkendu na benefitní kartu.

Číst celý článek

Online nákupy s kartami Ticket Restaurant a Edenred Benefits

27. 4. 2018

S kartami Ticket Restaurant a Edenred Benefits můžete jednoduše uplatnit svoje zaměstnanecké benefity i online. Ať už si zrovna chcete dát oběd, nebo si odpočinout u knížky.

Číst celý článek

Nová poštovní adresa pro zasílání poukázek k načtení

17. 4. 2018

Vážení partneři, zasíláte-li nám poukázky k proplacení poštou nebo přes bezpečnostní agenturu, od 19. 4. 2018 se mění stávající poštovní adresa pro zasílání poukázek k načtení...

Číst celý článek

Proč je důležité obědvat?

16. 4. 2018

Cukrovka, obezita, srdeční choroby, ale také horší výkonnost a celková duševní pohoda. To všechno vás může potkat, pokud šidíte pravidelné obědy. Právě oběd by přitom měl být ze třech denních jídel ten nejdůležitější. Přečtěte si, jak si sestavit správně nutričně vyvážené polední jídlo a proč byste oběd neměli ze svého jídelníčku vynechávat.

Číst celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...