Novinky

Nejpopulárnější sporty v Česku

2. 8. 2018

Třetina české populace se pravidelně věnuje sportu. Nejvíc populární je cyklistika, volejbal a fotbal. Zjišťovali jsme, proč právě tyhle sporty u Čechů vedou.

Číst celý článek

4 nejbizarnější zaměstnanecké benefity ve světě

2. 8. 2018

Zmrazení vajíček nebo nákup akcií. Firmy se v dnešní době předhání v nejlepších a nejzajímavějších firemních benefitech. Některé z nich jako Facebook, Google nebo Netflix nabízí benefity, na které jen tak nenarazíte. Vybrali jsme pro vás 4 nejbizarnější.

Číst celý článek

Jak na správný pitný režim

2. 8. 2018

Nepodceňte v horkých letních dnech pravidelný přísun tekutin. Dostatečná hydratace organismu je zásadní pro jeho správné fungování. Přečtěte si, proč a jak byste měli pitný režim dodržovat.

Číst celý článek

Tipy na výlety s dětmi za benefity od Edenred

2. 8. 2018

Prázdniny jsou v plném proudu, a proto jsme pro vás sepsali tipy na místa, kam můžete vyrazit i s dětmi. Vybrali jsme 12 těch nejlepších míst od zábavních parků až po zážitky v přírodě. Vydejte se za dalším dobrodružstvím s benefity od Edenred.

Číst celý článek

5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze

31. 7. 2018

Vyrazte s kolegy, rodinou nebo přáteli na jídlo plné chuti v Praze.

Číst celý článek

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

24. 7. 2018

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili. V průměru nyní za jídlo v pracovním týdnu zaplatíme 115 korun. To je o skoro sedm korun více než loni a o třináct korun vyšší částka než před dvěma lety. Vyplývá to z Ticket Restaurant® Card Indexu.

Číst celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...