Naše reference

Na požádání můžeme dodat reference našich klientů či partnerů po celé ČR. Zde jsou vybrané z nich:

Nielsen

Implementace proběhla velmi rychle a k naší maximální spokojenosti. Veškeré nastavení bylo připraveno nám na míru, nikoliv dle nějakých standardizovaných vzorů. Administrace systému je naprosto bezproblémová a rychlá. Velmi si pochvalujeme také komunikaci s Podporou Benefity Café.


Naši zaměstnanci si chválí vizuální stránku aplikace Benefity Café a také její přehlednost. Spolupráce se společností Edenred předčila naše očekávání, jsme s ní velmi spokojeni a mohli bychom ji každému, kdo uvažuje o zavedení kafeterie či změně poskytovatele, vřele doporučit.

Gabriela Kleinová

jednatel

ACNielsen Czech Republic


Pro implementaci cafeterie od společnosti Edenred jsme se rozhodli zejména kvůli široké škále nabízených benefitů, přípravě zákaznického řešení na míru a profesionálnímu jednání implementačního týmu. Edenred vnímáme jako leadera českého trhu, který přináší novinky v oblasti benefitů a neustále pracuje na zkvalitňování své cafeterie.


Velmi si ceníme prozákaznického přístupu, díky kterému jsme většinu administrativních úkonů spojených s benefity mohli přesunout na jejich zákaznické centrum.

Markéta Nyčová

Specialist, Compensation & Benefits

innogy Česká republika a.s.


Praha 10

Implementace systému Benefity Café probíhala dle určeného harmonogramu a po zprovoznění systému společnost Edenred CZ pružně reagovala na naše požadavky. Velmi kladné odezvy máme od našich zaměstnanců na služby Zákaznického centra.

Mohu konstatovat, že několikaleté spolupráce se společností Edenred CZ je na velmi vysoké profesionální úrovni.

JUDr. Jana Hatalová, MBA

vedoucí personálního oddělení

Městská část Praha 10


Plyenskz praydroj

Společnost Edenred nám vyšla vstříc ve specifických požadavcích. V době, kdy probíhalo výběrové řízení byla jediná, která měla vlastní platební kartu a poukázky.  Cafeteriii jsme zdárně spustili v dubnu 2012. Jeden rok po spuštění jsme provedli průzkum spokojenosti zaměstnanců s benefity, ve kterém vyšlo, že  85% zaměstnanců je spokojeno s nabídkou benefitů a s cafeterií.

Veronika Šedivcová

Oddělení odměňování a zaměstnaneckých benefitů

Plzeňský Prazdroj


KWH

Implementace systému Benefity Café probíhala podle určeného harmonogramu bez větších problému. Systém bylo možné upravit pro potřeby naší společnosti. Požíže, které se během implementace vyskytly, byly řešeny okamžitě k naprosté spokojenosti.

V následujících letech bylo nastavení benefitů v kafeterii naprosto bez problémů a probíhalo pomocí jediného e-mailu. Orientace v systému benefitů fy Edenred je pro zaměstnance jednoduchá a intuitivní.

S firmou Edenred spolupracujeme již třetím rokem a spolupráce je na vysoké profesionální úrovni.

Pavel Novotný

Business Controler

KWH Pipe