Obědy a benefity lze platit nově iPhonem | Články | Edenred

Czech Republic
Edenred Benefits | Ticket Restaurant | apple pay

Obědy a benefity lze platit nově iPhonem

17. 4. 2019

Edenred přináší držitelům karet Ticket Restaurant® a Edenred Benefits snadný, bezpečný a rychlý způsob placení s Apple Pay.

Majitelé iPhonů mohou svým mobilním telefonem nově zaplatit i za obědy a benefity. Digitální platbu Apple Pay v Česku jako první firma v oboru nově nabízí společnost Edenred. iPhonem tak mohou nyní platit majitelé karet Ticket Restaurant® a Edenred Benefits. Edenred se tak zařadil do první vlny společností, jež platby Apple Pay v Česku zavedly.

Platby přes Apple Pay lze provádět ve všech provozovnách, které přijímají platební karty Ticket Restaurant či Edenred Benefits a jsou vybaveny bezkontaktním terminálem. Platby jsou vysoce bezpečné. Apple Pay pro nás představuje další milník strategie digitalizace pro letošní rok. Zájem o Apple Pay je skutečně obrovský a nástup je raketový. Jen první den si službu aktivovalo 30 procent našich zákazníků, kteří vlastní Apple zařízení. A zhruba dvě třetiny z toho provedly hned kartou platbu za oběd. Zákazníkům přinášíme skutečně přidanou hodnotu, jelikož platby mobilními zařízeními jim usnadní život. Apple Pay je tak další mobilní platbou – podobně jako Google Pay.

Z dosavadních dat víme, že mobilní platby přispívají k pravidelnosti stravování a k čerpání volnočasových benefitů. Pro vás, naše partnery, představuje Apple Pay možnost získat nové zákazníky a příjmy. Z dat o mobilních platbách navíc víme, že nákupní chování těchto zákazníků je akčnější, lidé s mobilními platbami platí v častějších frekvencích. To podporuje pravidelné stravování i čerpání benefitů.

Proto pokud již akceptujete karty Ticket Restaurant® a Edenred Benefits, užijte si pocit být první spolu s námi. A vy, kteří ještě karty nepřijímáte… opravdu to nechcete změnit?

Další články

IDEÁLNÍ STRAVENKA | STRAVENKY | TICKET RESTAURANT

123 Kč – nejvýhodnější hodnota stravenky

V posledních letech se pravidelně zvyšuje hodnota ideální stravenky, tedy dostatečná hodnota, se kterou zaměstnanci mohou zaplatit za celý svůj oběd.

Číst více9. 1. 2019

STRAVENKY | TICKET RESTAURANT CARD | KONEC ROKU

Pozor na konec platnosti stravenek a karetních prostředků

Máme pro vás veškeré informace spojené s ukončením platnosti stravenek a s expirací prostředků na kartě Ticket Restaurant.

Číst více21. 12. 2018

FOREWEAR | RECYKLACE | UDRŽITELNOST

Edenred daroval oblečení pro dobrou věc

Nejen minimalismus, výzva maximálně 30 kousků oblečení, ale i další recyklace oblečení a textilu hýbou světem. Edenred se letos zapojil do sbírky nepotřebného oblečení.

Číst více3. 12. 2018