Obědy a benefity lze platit nově iPhonem | Články | Edenred

Czech Republic
Edenred Benefits | Ticket Restaurant | apple pay

Obědy a benefity lze platit nově iPhonem

17. 4. 2019

Edenred přináší držitelům karet Ticket Restaurant® a Edenred Benefits snadný, bezpečný a rychlý způsob placení s Apple Pay.

Majitelé iPhonů mohou svým mobilním telefonem nově zaplatit i za obědy a benefity. Digitální platbu Apple Pay v Česku jako první firma v oboru nově nabízí společnost Edenred. iPhonem tak mohou nyní platit majitelé karet Ticket Restaurant® a Edenred Benefits. Edenred se tak zařadil do první vlny společností, jež platby Apple Pay v Česku zavedly.

Platby přes Apple Pay lze provádět ve všech provozovnách, které přijímají platební karty Ticket Restaurant či Edenred Benefits a jsou vybaveny bezkontaktním terminálem. Platby jsou vysoce bezpečné. Apple Pay pro nás představuje další milník strategie digitalizace pro letošní rok. Zájem o Apple Pay je skutečně obrovský a nástup je raketový. Jen první den si službu aktivovalo 30 procent našich zákazníků, kteří vlastní Apple zařízení. A zhruba dvě třetiny z toho provedly hned kartou platbu za oběd. Zákazníkům přinášíme skutečně přidanou hodnotu, jelikož platby mobilními zařízeními jim usnadní život. Apple Pay je tak další mobilní platbou – podobně jako Google Pay.

Z dosavadních dat víme, že mobilní platby přispívají k pravidelnosti stravování a k čerpání volnočasových benefitů. Pro vás, naše partnery, představuje Apple Pay možnost získat nové zákazníky a příjmy. Z dat o mobilních platbách navíc víme, že nákupní chování těchto zákazníků je akčnější, lidé s mobilními platbami platí v častějších frekvencích. To podporuje pravidelné stravování i čerpání benefitů.

Proto pokud již akceptujete karty Ticket Restaurant® a Edenred Benefits, užijte si pocit být první spolu s námi. A vy, kteří ještě karty nepřijímáte… opravdu to nechcete změnit?

Další články

Prodloužení termínu proplácení papírových poukázek

Pro všechny poukázky odeslané do 5. 2. 2021.

Číst více2. 2. 2021

koronavirus | covid-2019

Omezený provoz poboček Edenred

Aktuálně dostupné služby pro partnery Edenred.

Číst více27. 12. 2020

Znovuotevření poboček od 3. 12. 2020

Obnovení služeb pro partnery do plného provozu včetně proplácení poukázek v hotovosti.

Číst více2. 12. 2020