Spolupráce

Přivedeme k vám zákazníky
Přes 25 let pomáháme s businessem. Jsme Edenred.

Stáhnout výčetku

Co ještě pro vás uděláme?

Pomůžeme zvýšit váš zisk

Naše produkty lidé vidí jako bonus. Proto je vnímají jinak, než skutečné peníze. Utrácejí je snadněji a rychleji. A navíc obvykle zaplatí víc, než jaká je hodnota jednotlivých produktů.

Zviditelníme vás

Partnery prezentujeme na našem webu, ve vyhledávači provozoven a v bulletinu Edenred News, který doručujme všem našim klientům. Každý z partnerů také může využít vkládané inzerce.

Máme pro vás 5 poboček

Jsme vám osobně k dispozici hned na pěti místech v České republice - v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a ve Zlíně. Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Propojíme vás se zaměstnavateli

Díky produktům Edenred vás efektivně propojíme s firmami i jejich zaměstnanci. Přivedeme k vám nové zákazníky a pomůžeme zvýšit spokojenost těch stávajících.

Jsme vám stále nablízku.

Poukázky k proplacení nemusíte posílat poštou. Podívejte se, kde všude máme odběrová místa.

Nejširší partnerská síť

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již využívá výhod spolupráce s Edenred.

Vyhledávání
0 výsledků

search
search

Filtr

Vyberte produktyexpand_more
Vyberte
Vyberte typ provozovnyexpand_more
Vyberte

Hledání a filtr

arrow_downward

Edenred Profi Card

S Edenred Profi Card máte peníze za vyplacené poukázky k dispozici okamžitě. Navíc si je pohodlně vyberete z libovolného bankomatu.

E-Pay by Edenred

Nemáte na provozovně k dispozici terminál? Myslíme i na vás. Využijte E-Pay by Edenred a přijímejte platby skrze mobilní aplikaci.

Pojďme se domluvit.

Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám s nezávaznou nabídkou.

Často se ptáte na…

Jak se mohu stát partnerem Edenredu a akceptovat Edenred poukázky a karty?

Přijímat ve své provozovně poukázky a karty Edenred může každý partner, který má s námi podepsanou smlouvu. Smlouvu můžete vyplnit online na webu, osobně na pobočce nebo kontaktovat naše partnerské oddělení e-mailem na partnerske-cz@edenred.com, kde vám se vším pomohou. Do e-mailu prosím uveďte jméno, příjmení, IČ a telefonní kontakt na vás.

Kolik peněz mě to bude stát a co z toho budu mít?

Odměna za navýšení objemu se liší dle produktu, který ve vaší provozovně přijímáte, a přesné podmínky jsou vždy uvedeny ve smlouvě. Vaše provozovna bude vidět ve vyhledávači provozoven na webu www.edenred.cz a pokud akceptujete stravenkovou či benefitní kartu, tak také v aplikaci TicketCard by Edenred. V případě zájmu vám můžeme nabídnout také další marketingovou spolupráci a zviditelnění vaší značky u zákazníků i firem.

Jak mám vyplnit novou smlouvu – krok za krokem?

Nejprve si založte svůj účet na našem webu. Poté ve svém účtu klikněte na Nová smlouva a postupujte dle instrukcí. Uveďte své kontaktní údaje, vyberte produkty, které chcete akceptovat, a odsouhlaste podmínky. Smlouva je automaticky odeslána na naše partnerské oddělení. Pokud je vše v pořádku, považuje se tímto smluvní vztah za uzavřený. Od nás obdržíte e-mailem PDF smlouvy s naším podpisem a následně také uvítací dopis. V případě, že je třeba ve smlouvě upravit či doplnit určité informace, naše zákaznické oddělení se vám ozve a vše s vámi vyřeší.

Novou smlouvu mohu vyplnit online, nebo ji musím osobně podepsat?

Smlouvu můžete vyplnit online na našem webu. Součástí smlouvy jsou i Obchodní podmínky. Smlouva se po vyplnění odešle na naše zákaznické oddělení. Pokud je vše v pořádku, pošleme vám na váš e-mail PDF smlouvy. Zároveň vám od nás e-mailem přijde uvítací dopis se všemi důležitými informacemi o spolupráci. V případě, že je třeba ve smlouvě upravit či doplnit určité informace, naše zákaznické oddělení se vám ozve a vše s vámi vyřeší.

Za jak dlouho po podpisu smlouvy mohu začít přijímat poukázky/karty Edenred?

Poukázky i karty Edenred můžete začít přijímat ihned po podpisu smlouvy. Pokud přijímáte platby kartami Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card na bankovním terminálu, vždy prosím sdělte našemu zákaznickému oddělení změnu terminálu nebo dokoupení nového terminálu a jeho MID kód. Každý terminál vám pro platbu kartami musíme aktivovat. Aktivace probíhá na dálku, bez ní však není možné kartami na terminálu platit.

Jak jsou propláceny poukázky a jak dlouho to trvá?

Papírové poukázky lze vracet několika způsoby. Osobně na pobočce, zasláním poukázek poštou na pobočku, papírové poukázky Ticket Restaurant pak navíc vrácením ve sběrném místě Makro Cash & Carry a Bidfood. Při vracení poukázek je vždy nutné přiložit řádně vyplněnou výčetku. Formulář výčetky si stáhnete na našem webu. Peníze vám můžeme proplatit hotově, na váš bankovní účet nebo na vaši Edenred Profi kartu. V hotovosti lze vyplatit max. 270 000 Kč. Peníze můžete mít k dispozici ihned, nejpozději však do devíti dní, podle toho, jaký způsob proplácení si vyberete. Peníze z transakcí kartami Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card máte na účtu obratem, stejně jako peníze z jakékoli transakce běžnou platební kartou. Více informací najdete v Obchodních podmínkách, které jsou k nahlédnutí po přihlášení do vašeho online partnerského účtu.

Jak se zákazníci dozvědí, že u mě mohou platit Edenred poukázkami/kartami?

Vaši provozovnu doporučujeme označit samolepkou na dobře viditelném místě, nejlépe na vstupních dveřích. Informaci o akceptaci našich poukázek můžete umístit také na váš web. Všechna akceptační místa mohou zákazníci najít ve vyhledávači provozoven na www.edenred.cz a v aplikaci TicketCard by Edenred.

Mám zájem o platební kartu Edenred Profi. Co mám udělat pro její získání?

Kartu si můžete objednat na jedné z našich poboček či online. Jakmile je připravena k vyzvednutí, pobočka vás zkontaktuje a dohodne převzetí. Přineste si s sebou průkaz totožnosti a aktuální výpis z obchodního či živnostenského rejstříku. Kartu poté bude třeba aktivovat. K tomu budete potřebovat kartu a dopis, který jste od nás obdrželi spolu s kartou.

Platné vzory samolepek