5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze | články | Edenred

5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze | články | Edenred

Czech Republic

5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze

31. 7. 2018

Máme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně vyvážené jídlo a splňují další požadavky programu FOOD. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

  1. Ambiente Pizza Nuova http://pizzanuova.cz/cz/

Tradiční neapolská pizza z nejkvalitnějších surovin. Každá pizza je podle tajného receptu pečená na bukovém dřevě. Kromě pizzy si můžete dát i italské těstoviny nebo další speciality neapolské kuchyně.

2. Greenhouse https://apetitpraha.cz

Všechna jídla v této restauraci se připravují podle zásad zdravého životního stylu. Používají BIO suroviny a k dochucení pokrmů slouží hlavně bylinky a koření. Na své si přijdou všichni milovnící zdravé a nutričně bohaté kuchyně včetně vegetariánů nebo lidí s bezlepkovou dietou.

3. Potrefená Husa https://phbohnice.cz

Ideální místo pro milovníky klasické české kuchyně i mezinárodních specialit. V menu najdete i saláty a lehčí obědové menu. Restaurace nabízí i velký výběr piv z produkce pivovaru Staropramen.

4. Loving Hut https://lovinghut.cz/index.html

Mezinárodní síť veganských restaurací se 6 pobočkami v Praze. Veganský způsob stravování je výživný, chutný a rozmanitý. Mezi jídly najdete celou řadu zeleniny, luštěnin a obilovin, které jsou bohaté na živiny. Ideální jako alternativa nebo doplnění běžného stravování.

5. Creperie U Slepé kočičky http://slepakocicka.cz

Palačinky na všechny způsoby. Slané s vejcem, sýrem a šunkou nebo sladké s čokoládou a ořechy a spousta dalších kombinací. V Creperii najdete i klasická jídla ať už s masem nebo bez.

Nevybrali jste si z našich tipů? Další restaurace, kde se najíte chutně a výživně najdete pomocí našeho vyhledávače při zaškrtnutí políčka FOOD. Víte o restauraci, která splňuje podmínky programu FOOD, ale není naším partnerem? Nominujte ji pomocí formuláře na našich stránkách.

More articles

Navýšení odměny za služby Edenred o výši inflace za rok 2021

Evropský program usilující ve spolupráci se zapojenými restauracemi o kvalitní stravování zaměstnanců v průběhu pracovního dne.

Read more14. 6. 2022

Produkční centrum Edenredu bude po změně majitele nadále poskytovat plný rozsah služeb partnerům

Počínaje 1. 4. 2022 získáváte až 10 Kč za každý druhý oběd v restauraci v minimální hodnotě 100 Kč.

Read more1. 4. 2022

Zkontrolujte si prostředky k expiraci na stravenkové kartě Edenred

Aktualizace podmínek používání karet Edenred zdůvodů zavedení 3D Secure ověřování ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Read more14. 12. 2021