Articles | Edenred

Articles | Edenred

Czech Republic

Navýšení odměny za služby Edenred o výši inflace za rok 2021

Evropský program usilující ve spolupráci se zapojenými restauracemi o kvalitní stravování zaměstnanců v průběhu pracovního dne.

Read more14. 6. 2022

Produkční centrum Edenredu bude po změně majitele nadále poskytovat plný rozsah služeb partnerům

Počínaje 1. 4. 2022 získáváte až 10 Kč za každý druhý oběd v restauraci v minimální hodnotě 100 Kč.

Read more1. 4. 2022

Karty Edenred jsou nyní nově z recyklovaného plastu!

Aktualizace podmínek používání karet Edenred zdůvodů zavedení 3D Secure ověřování ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Read more14. 12. 2021

Zkontrolujte si prostředky k expiraci na stravenkové kartě Edenred

Aktualizace podmínek používání karet Edenred zdůvodů zavedení 3D Secure ověřování ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Read more14. 12. 2021

EDENRED POMÁHÁ ZAJISTIT POTRAVINY LIDEM V NOUZI

Podpořte dobrou věc. I letos máte možnost poslat své poukázky Edenred ve prospěch Potravinové banky Praha a Středočeský kraj. Poukázky zasílejte na adresu PO BOX 735, 111 21 Praha 1 přispějete tak na dobrou věc. Poslat můžete i poukázky, které vám zbyly z předchozího období. Sbírka trvá do 29.února 2020.

Read more1. 1. 2021

Společnost Edenred Česká republika vyhlásila první ročník charitativní firemní akce PEČEME PRO DOBROU VĚC.

Podpořte dobrou věc. I letos máte možnost poslat své poukázky Edenred ve prospěch Potravinové banky Praha a Středočeský kraj. Poukázky zasílejte na adresu PO BOX 735, 111 21 Praha 1 přispějete tak na dobrou věc. Poslat můžete i poukázky, které vám zbyly z předchozího období. Sbírka trvá do 29.února 2020.

Read more26. 10. 2020

What and Where Can I Pay with My Benefits?

What and Where Can I Pay with My Benefits?

Read more14. 10. 2020

Temporary raise to 2000 CZK of daily limit for Ticket Restaurant Card and Edenred Card

The state of emergency has significantly impacted everyday lives of our users. In reaction, Edenred has decided to temporarily raise the payment daily limits for Ticket Restaurant Card and Edenred Card.

Read more25. 3. 2020

malware

Edenred fully recovered from the technical issues.

Edenred fully recovered from the technical issues. Edenred happily announces, that we have fully recovered from the technical issues we have been facing since 21st of November 2019 as a consequence of a global malware attack on our company.

Read more29. 11. 2019

christmas | Edenred Benefits | slevomat

Treat yourself to the holiday of your dreams for Christmas!

Close your eyes and picture yourself relaxing on a white sandy beach washed by the azure blue waters of the Indian Ocean, with your only worry being how to crack a coconut. Do you like that kind of daydreaming? Together with CK Zanzo by Slevomat, the exotic travel expert, we are bringing you our Christmas competition, which will turn this dream into reality for one of you and take you to exotic Mauritius.

Read more24. 10. 2019

Edenred supplies restaurant cards to the 2,000 journalists invited to attend the G7 Summit in Biarritz

Edenred, the world leader in payment solutions for the working world, was selected by the G7 organization team as one of the corporate philanthropists contributing to the organization of its summit in Biarritz, to be held from August 24 to 26, 2019. Some 2,000 French and international journalists covering the summit will be given an Edenred restaurant card, designed, produced and financed by the Group, which they will be able to use to eat at the event.

Read more13. 8. 2019

competition

Thank God it’s Friday

…and with it, the weekly Edenred Summer Competition.

Read more7. 7. 2019

Jíme zdravě s programem FOOD

Objevte kritéria zdravého oběda v síti restaurací FOOD.

Read more16. 5. 2019

Nebojte se říct si o vyšší hodnotu stravenek

Hodnota stravenek českých zaměstnanců se zvedá. Firmy vycházejí vstříc požadavkům svých pracovníků a nejčastější stravenka má teď díky tomu hodnotu 100 Kč.

Read more14. 12. 2018

Vyzkoušejte tandem paragliding

Užijte si pocit svobody a euforie při tandem paraglidingu nad vrcholky hor.

Read more6. 12. 2018

10 nejprodávanějších knih roku 2018

Knihy patří k nejoblíbenějším vánočním dárkům. Navíc je můžete už od ledna nakupovat i za benefity Edenred. Vybrali jsme pro vás deset tipů na nejprodávanější tituly letošního roku. Který bude ten pod stromeček?

Read more15. 11. 2018

Den s benefity Edenred

Posilovna, oběd, nákup knih, večeře a pak kultura. Benefity Edenred se vám postarají o řadu nezapomenutelných zážitků.

Read more8. 11. 2018

Romantika v krásném prostředí Českého ráje za zvýhodněnou cenu!

Užijte si krásný podzim a romantickou zimu v pohodlí komfortních a nadstandardně vybavených apartmánů na pomezí Českého ráje a Krkonoš.

Read more6. 11. 2018

5 tipů kam na vegetariánský oběd s Ticket Restaurant

Vegetariánská a veganská strava je populární nejen ve světě, ale i v Česku. Veganské a vegetariánské restaurace najdete po celé ČR a jejich počet stále roste.

Read more1. 11. 2018

Vstupenka zdarma do Divadla pod Palmovkou s Edenred!

Vyberte si představení v uvedených termínech, zaplaťte poukázkami Edenred Sport a kultura nebo Edenred Multi a druhou vstupenku dostanete zdarma.

Read more30. 10. 2018

Roční kalendář pro zdraví podle tradiční čínské medicíny

Vhodné potraviny a očista organismu jsou základem pro úspěšnou léčbu nejrůznějších nemocí a problémů. To ví i ve společnosti It´s my life, která je naším novým partnerem. Pomáhají svým klientům zhubnout a naučit se zdravě jíst a žít. Ve svém programu využívají i znalosti tradiční čínské medicíny. V té při sestavování jídelníčku hraje důležitou roli roční období, nátura a povaha pacienta. Nutriční poradkyně společnosti It´s my life, paní Mrvová, má se změnou jídelníčku právě podle tradiční čínské medicíny os

Read more23. 10. 2018

Jaký typ zaměstnance jste?

Realista, extrovert, kreativec, analytik, tradicionalista nebo podnikavec. Vaše osobnost určuje nejen váš charakter, ale třeba i to, na jakou pracovní pozici se hodíte. Čím víc toho o vás personalisti zjistí, tím líp poznají, jaké jsou vaše pracovní návyky, styl práce nebo přístup k ní. Máte rádi čísla, neustále přicházíte s novými nápady nebo milujete práci v kolektivu? Zjistěte v našem novém článku, který typ zaměstnance na vás sedí nejvíc.

Read more22. 10. 2018

The biggest dietary mistakes at work

Food affects not only how your body looks, but also your work performance and overall well-being. At work, people spend most of their time, but they do not care about proper diet during working hours. Learn what eating habits are most harmful to you during the day and why.

Read more12. 10. 2018

5 míst, kam v Brně na oběd s Edenred

Zajděte si s kolegy, rodinou nebo přáteli na zdravé a chutné jídlo v Brně. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně vyvážené jídlo a splňují další požadavky programu FOOD, který má za cíl zlepšit stravovací návyky zaměstnanců. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

Read more26. 9. 2018

Sportování v práci

Možnosti sportovních benefitů se rok od roku rozšiřují. Firmy nabízí zaměstnancům sportovní vyžití podle jejich představ i během pracovní doby. Přečtěte si, ve kterýchčeských firmách si užívají výhod pravidelného sportu a relaxace.

Read more18. 9. 2018

5 nejpopulárnějších benefitů pro rodiče

Peněžní příspěvky, dárky, vyrovnání mzdy, více volna, flexibilní pracovní doba nebo firemní školka. Firmy se v posledních letech předhání v benefitech pro rodiče. Ať už o ty novopečené nebo o ty, kteří mají odrostlejší děti . Máme pro vás pět těch nejpopulárnějších.

Read more4. 9. 2018

Do školních lavic s Edenred Benefits

Září přímo volá po vzdělání. Nastartujte svoje mozkové buňky v některé z jazykových škol, naučte se malovat nebo oprašte svojeřidičské dovednosti. S kartou a poukázkami Edenred Benefits máte na výběr. Inspirujte se třeba našimi pěti tipy.

Read more4. 9. 2018

Nejpopulárnější sporty v Česku

Třetina české populace se pravidelně věnuje sportu. Nejvíc populární je cyklistika, volejbal a fotbal. Zjišťovali jsme, proč právě tyhle sporty u Čechů vedou.

Read more2. 8. 2018

4 nejbizarnější zaměstnanecké benefity ve světě

Zmrazení vajíček nebo nákup akcií. Firmy se v dnešní době předhání v nejlepších a nejzajímavějších firemních benefitech. Některé z nich jako Facebook, Google nebo Netflix nabízí benefity, na které jen tak nenarazíte. Vybrali jsme pro vás 4 nejbizarnější.

Read more2. 8. 2018

Jak na správný pitný režim

Nepodceňte v horkých letních dnech pravidelný přísun tekutin. Dostatečná hydratace organismu je zásadní pro jeho správné fungování. Přečtěte si, proč a jak byste měli pitný režim dodržovat.

Read more2. 8. 2018

Tipy na výlety s dětmi za benefity od Edenred

Prázdniny jsou v plném proudu, a proto jsme pro vás sepsali tipy na místa, kam můžete vyrazit i s dětmi. Vybrali jsme 12 těch nejlepších míst od zábavních parků až po zážitky v přírodě. Vydejte se za dalším dobrodružstvím s benefity od Edenred.

Read more2. 8. 2018

5 tipů na chutný a výživný oběd v Praze

Vyrazte s kolegy, rodinou nebo přáteli na jídlo plné chuti v Praze.

Read more31. 7. 2018

Zvyšujeme zabezpečení plateb kartami Edenred na internetu

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Read more24. 7. 2018

Podporujeme lokální komunity

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Read more24. 7. 2018

Co je důležité vědět, než se vydáte od 17. 5. na oběd do restaurace?

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Read more24. 7. 2018

Jak si naplánovat vyvážený jídelníček

Zdravý a vyvážený jídelníček se neobejde bez pořádného plánování. Nutně to ale nemusí znamenat hodiny strávené vařením, nakupováním a organizováním. Přečtěte si, jak vyzrát na zdravé stravování, ať jste kdekoliv.

Read more24. 7. 2018

Oběd je za 115 korun. Platíme o 13 korun více než před dvěma lety

Češi letos na začátku roku na obědech oproti minulým letům nijak nešetřili.

Read more24. 7. 2018

Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Léto patří dovoleným. I na tu svoji můžete získat příspěvek v podobě zaměstnaneckých benefitů. Nevíte kam vyrazit? Přečtěte si o nejoblíbenějších destinacích Čechů a zjistěte, u kterých cestovních kanceláří můžete využít své benefity Edenred.

Read more16. 7. 2018

Výhodné benefity pro vás i vašeho zaměstnavatele

Zvýhodněné stravování, permanentka do posilovny nebo mobilní telefon. Mít zaměstnanecké výhody je dnes už standardem. V konkurenčním boji o zaměstnance vyhrává ten, kdo nabízí nejvíc. Nebojte se o ně taky přihlásit. Většina benefitů jsou výhodné nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnavatele.

Read more9. 7. 2018

Plaťte benefity Edenred jednoduše a rychle s Google Pay

Od 5. 6. 2018 můžete platit benefity z karet Edenred pomocí mobilního telefonu a Google Pay. Edenred je první nebankovní instituce v České Republice, která tento způsob platby umožňuje. Přečtěte si, proč byste i vy měli vyměnit plnou peněženku karet za chytrý mobil a soutěžte každý všední den o kredit 1000 Kč na stravenkovou a o víkendu na benefitní kartu.

Read more7. 6. 2018

Proč je důležité obědvat?

Cukrovka, obezita, srdeční choroby, ale také horší výkonnost a celková duševní pohoda. To všechno vás může potkat, pokud šidíte pravidelné obědy. Právě oběd by přitom měl být ze třech denních jídel ten nejdůležitější. Přečtěte si, jak si sestavit správně nutričně vyvážené polední jídlo a proč byste oběd neměli ze svého jídelníčku vynechávat.

Read more16. 4. 2018

Rozhýbejte tělo s Edenred Benefits

Cvičení je pro naše zdraví zásadní. Jak se mu ale začít věnovat pravidelně? S Edenred Benefits si snadno najdete svůj oblíbený sport a projekt VÝZVA 52 vám pomůže se nejen nastartovat, ale i vydržet. Podívejte se, kam ve vašem městě vyrazit za pohybem.

Read more10. 4. 2018

Poukázka Ticket Compliments mění název na Edenred Compliments

Seznamte se s novým vzhledem poukázek Edenred Compliments. Od 1. dubna 2018 přichází do oběhu nový vzhled poukázky Edenred Compliments, se kterou budou platit klienti ve vaší provozovně.

Read more28. 3. 2018

Průměrná roční míra inflace v České republice v roce 2017 byla 2,5 %

Roční míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen (CPI – Consumer Price Index) za 12 měsíců roku 2017 proti průměru 12 měsíců roku 2016 činila v České republice 2,5 %.

Read more15. 3. 2018

Kde se najíst opravdu zdravě?

Dopřejte si zdravý a vyvážený oběd z kvalitních surovin každý den. Díky programu FOOD jednoduše najdete nebo doporučíte restauraci, která splňuje požadavky na zdravé stravování. Přečtěte si, kam vyrazit na opravdu zdravý oběd.

Read more13. 3. 2018

Nejoblíbenější zaměstnanecké benefity

Mezi nejoblíbenější zaměstnanecké benefity patří příspěvek na stravování, důchodové pojištění a volnočasové aktivity. Motivujte svoje zaměstnance těmi správnými.

Read more15. 2. 2018

Za Vaše benefity si můžete nakoupit už i knihy!

Od 1. ledna 2018 vstoupila v platnost novela zákona, díky které si můžete za Vaše benefity nakupit už i knihy.

Read more12. 1. 2018