01
Stáhněte si Google Pay™ do svého telefonu.
02
Přestěhujte si kartu do telefonu a potvrďte ji kódem z e-mailu.
03
Plaťte jen pomocí přiložení telefonu.

Podívejte se, jak je to snadné!

Peněženku již můžete nechat doma.

Platbu kartami Edenred pomocí Google Pay si zamilujete!

Nejčastější dotazy

Co potřebuji k platbě mobilem?

Mobil s operačním systémem Android Lollipop 5.0 a vyšší s podporou funkce NFC, aktivovanou kartu Edenred, staženou aplikaci Google Pay a připojení k internetu.

Nepřišel mi aktivační e-mail – co mám dělat?

Nezoufejte – e-maily odesíláme na adresu, kterou má Edenred spárovanou s vaší kartou. Pokud k tomuto e-mailu již přístup nemáte nebo nemáte ve svém karetním účtu e-mail vyplněn, můžete si kartu přidat pomocí našich operátorů na telefonu: 840 111 317

A co PIN kód?

Ten je úplně stejný, jako je na vaší plastové kartě.

Je to bezpečné?

Možná vás to překvapí, ale je to bezpečnější než platba běžnou bezkontaktní kartou. Číslo vaší skutečné plastové karty není nikde uváděno. Pokud telefon ztratíte nebo je vám ukraden, můžete ho jednoduše na dálku zablokovat nebo z něj smazat data. To ale nemá vliv na funkci vaší plastové karty Edenred, která zůstává i nadále funkční a nemusíte tak žádat o kartu novou.

Co když jsem mobil ztratil?

V takových nepříjemných chvílích je třeba co nejrychleji zablokovat mobilní platbu – můžete to udělat pomocí funkce FIND MY DEVICE, která vám umožní z telefonu na dálku smazat data nebo jej zablokovat. Pokud z telefonu takto nebo jinak mobilní kartu odstraníte, vaše plastová karta je stále funkční. Pokud si zablokujete svou plastovou kartu, vaše mobilní karta se blokuje společně s ní.

Jak poznám, že platba proběhla?

Zelená „fajfka“ značí úspěšnou transakci. Kromě toho, pokud máte aplikaci TicketCard by Edenred, okamžitě dostanete do telefonu push notifikaci o tom, kdy a kde jste právě zaplatili. Kromě toho si v Google Pay můžete prohlédnout 10 posledních transakcí s vaší mobilní kartou.

Kde všude zaplatím?

Všude tam, kde můžete zaplatit kartou Edenred – v mobilní aplikaci TicketCard by Edenred najdete jednoduchý vyhledávač míst přesně pro vaši kartu. Bohužel tam, kde je pro platbu využívána aplikace E-Pay jako náhrada za běžný bankovní terminál, zatím platba mobilem není možná.

Jak vypadá samotné placení?

Umíte přiložit telefon na bankovní terminál? Pak umíte platit pomocí mobilní karty v Google Pay. Zařízení musí být aktivní (není černá obrazovka), jen čas od času vás telefon požádá o odemčení obrazovky. A to nejlepší – neplatíte nic navíc! Služba Google Pay je pro vás zcela zdarma.

Mám mobilní platbu od své banky – co s tím?

Pokud vaše banka využívá Google Pay, poznáte to tak, že po stažení aplikace Google Pay do vašeho zařízení zde svou bankovní kartu uvidíte. Google Pay pro platbu používá vždy tu kartu, která je první (nahoře). Pořadí změníte jednoduchým přetažením karty na požadovanou pozici. Pokud banka používá jinou technologii, musíte si v nastavení telefonu zvolit, která aplikace bude pro platbu určena.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zavolejte nám na: 840 111 317

Zaplaťte Google Pay ve správnou chvíli a získejte kredit 1000 Kč!

Soutěž pro uživatele karet Ticket Restaurant a Edenred Benefits, kteří použijí pro placení v restauracích a benefitních provozovnách aplikaci Google Pay.

Každý soutěžní den od 6. 6. do 26. 6. 2018 může vlastník karty platící Google Pay vyhrát kredit 1000 Kč na svou benefitní či stravenkovou kartu. A jak vyhrát? Stačí každý den sledovat facebookový profil Edenred. Na něm každý den oznámíme prostřednictvím nápovědy výherní minutu daného dne. Vítězem se stává ten, kdo v příslušné minutě anebo nejblíže k ní, provede transakci v restauraci nebo provozovně nabízející benefity pro volný čas.

Držíme vám palce!