logo Ticket Benefits

Vaše zaměstnanecké benefity Ticket Benefits®

Aktivně sportujete nebo relaxujete? Chodíte do kina, divadla, na koncerty? Cestujete, snažíte se žít zdravě, rozvíjet tělo i ducha? U všech těchto činností můžete navíc ušetřit, pokud využíváte benefitní poukázky Ticket Benefits®, které jsou součástí odměňovacího systému zaměstnanců.

Výhody Ticket Benefits®

  • Poukázky lze uplatnit v nejrozsáhlejší síti partnerských provozoven v celé České republice čítající tisíce partnerů.
  • Jako zaměstnanec neplatíte z hodnoty poukázek daň z příjmu ani odvody na sociální a zdravotní pojistné. Zvyšují vám tedy čistý příjem.
  • Šetříte náklady svému zaměstnavateli – ten z vydaných poukázek ušetří na platbách pojistného.
  • Výše příspěvku, až na Ticket Holiday®, není omezena.
  • Poukázky Ticket Benefits® vás motivují k využívání jejich výhod. Neseďte doma nebo jenom v práci – navštěvujte kulturní a sportovní akce, zapojte se do společenského dění nebo cestujte.

 

Pod řadu Ticket Benefits® patří tyto tematické poukázky:

  • Ticket Multi®: Maximální volnost výběru. Poukázku přijímají sportovní, kulturní, rekreační, vzdělávací, zdravotnická a předškolní zařízení, ve kterých si držitel poukázky vybere přesně tu službu, o niž má eminentní zájem.
  • Ticket Sport & Kultura®: Sportovní a kulturní vyžití. Poukázka uhradí vstupenky do kin, multikin, divadel a sportovních zařízení, jako jsou fitness centra, tenisová a squashová hřiště, plavecké bazény a další.
  • Ticket Holiday®: Rekreace. Poukázku akceptují cestovní kanceláře a agentury, které uspokojují nejnáročnější přání a touhy po poznání jak zahraničních, tak i českých destinací.
  • Ticket Medica®: Zdravý životní styl. Poukázka umožňuje platbu ve zdravotnických zařízeních.
  • Ticket Academica®: Osobní rozvoj. Poukázka ušetří peníze v autoškole, jazykových školách, manažerských, počítačových, finančních a dalších vzdělávacích kurzech.

 

 Doporučte nám svou oblíbenou provozovnu

Vaše oblíbené fitness centrum nebo vzdělávací instituce nepřijímá naše poukázky? Napište nám a my zařídíme vše potřebné!

Doporučit partnera

Spočtěte si svou úsporu

Víte, kolik ušetříte na daních a odvodech při poukázkách či kartách Ticket Benefits®?

 


Šéf vás chválí, ale nemůže přidat?

Buďte připravení na vyjednávání. Mnoho firem má pravidelné hodnoticí pohovory se svými zaměstnanci, kde máte jedinečnou šanci připomenout své přínosy pro firmu a požádat o zvýšení platu. Nevyšlo to? Nezoufejte, stále můžete jednat o jiné formě zvýšení platu, která je výhodná nejenom pro vás, ale i pro zaměstnavatele. Požádejte o Ticket Benefits®Spočítejte si, o kolik výhodnější je dostat poukázky Ticket Benefits® oproti navýšení mzdy pro vás i vašeho zaměstnavatele, a tímto výpočtem případně argumentujte.