Vaše zaměstnanecké benefity Edenred Benefits (bývalé Ticket Benefits®)

Aktivně sportujete nebo relaxujete? Chodíte do kina, divadla, na koncerty? Cestujete, snažíte se žít zdravě, rozvíjet tělo i ducha? U všech těchto činností můžete navíc ušetřit, pokud využíváte benefitní poukázky Edenred Benefits, které jsou součástí odměňovacího systému zaměstnanců.

Výhody Edenred Benefits (bývalé Ticket Benefits)

  •  Poukázky lze uplatnit v nejrozsáhlejší síti partnerských provozoven v celé České republice čítající tisíce partnerů.
  •  Jako zaměstnanec neplatíte z hodnoty poukázek daň z příjmu ani odvody na sociální a zdravotní pojistné. Zvyšují vám tedy čistý příjem.
  •  Šetříte náklady svému zaměstnavateli – ten z vydaných poukázek ušetří na platbách pojistného.
  •  Výše příspěvku, až na Edenred Holiday®, není omezena.
  •  Poukázky Edenred Benefits vás motivují k využívání jejich výhod. Neseďte doma nebo jenom v práci – navštěvujte kulturní a sportovní akce, zapojte se do společenského dění nebo cestujte.

 

Spočtěte si svou úsporu

Víte, kolik ušetříte na daních a odvodech při poukázkách či kartách Edenred Benefits?

 

 Doporučte nám svou oblíbenou provozovnu

Vaše oblíbené fitness centrum nebo vzdělávací instituce nepřijímá naše poukázky? Napište nám a my zařídíme vše potřebné!

Doporučit partnera

Pod řadu Edenred Benefits (bývalé Ticket Benefits®) patří tyto tematické poukázky:

  • Edenred Multi (bývalá Ticket Multi): Maximální volnost výběru. Poukázku přijímají sportovní, kulturní, rekreační, vzdělávací, zdravotnická a předškolní zařízení, ve kterých si držitel poukázky vybere přesně tu službu, o niž má eminentní zájem.
  • Edenred Sport&Kultura (bývalá Ticket Sport&Kultura): Sportovní a kulturní vyžití. Poukázka uhradí vstupenky do kin, multikin, divadel a sportovních zařízení, jako jsou fitness centra, tenisová a squashová hřiště, plavecké bazény a další.
  • Edenred Holiday (bývalá Ticket Holiday): Rekreace. Poukázku akceptují cestovní kanceláře a agentury, které uspokojují nejnáročnější přání a touhy po poznání jak zahraničních, tak i českých destinací.
  • Edenred Medica (bývalá Ticket Medica): Zdravý životní styl. Poukázka umožňuje platbu ve zdravotnických zařízeních.
  • Edenred Academica (bývalá Ticket Academica): Osobní rozvoj. Poukázka ušetří peníze v autoškole, jazykových školách, manažerských, počítačových, finančních a dalších vzdělávacích kurzech. Poukázku je možné využít při nákupu knih od 1. 1. 2018.

 

Šéf vás chválí, ale nemůže přidat?

Buďte připravení na vyjednávání. Mnoho firem má pravidelné hodnoticí pohovory se svými zaměstnanci, kde máte jedinečnou šanci připomenout své přínosy pro firmu a požádat o zvýšení platu. Nevyšlo to? Nezoufejte, stále můžete jednat o jiné formě zvýšení platu, která je výhodná nejenom pro vás, ale i pro zaměstnavatele. Požádejte o Edenred BenefitsSpočítejte si, o kolik výhodnější je dostat poukázky Edenred Benefits oproti navýšení mzdy pro vás i vašeho zaměstnavatele, a tímto výpočtem případně argumentujte.