Co se nám povedlo v roce 2018 | Články | Edenred

Czech Republic
2018 | Edenred | Novinky

Co se nám povedlo v roce 2018

16. 4. 2019

Zavedení Google Pay, nový web a stoupající oblíbenost elektronických karet s benefity. Rok 2018 byl plný novinek a pozitivních změn. Přečtěte si, čeho se nám v roce 2018 podařilo v Edenred dosáhnout.

Spuštění Google Pay
V červnu jsme jako první nebankovní společnost pustili platbu prostřednictvím Google Pay. Jde o jednoduchý a rychlý způsob placení jen s pomocí chytrého mobilního telefonu. Díky zavedení Google Pay stoupnul zájem jak o karty Ticket Restaurant, tak i Edenred Benefits. Navíc jsme si udělali průzkum, jak jsou mobilní platby využívané a zjistili jsme, lidé platící mobilem, mají větší frekvenci plateb než ti, co platí běžně kartou. To tedy znamená, že mobilní platby přispívají k pravidelnému stravování a čerpání benefitů. Zákazníci na mobilních platbách nejvíce oceňují rychlost placení a možnost jít na oběd pouze s telefonem.

Nový web
Dalším splněným cílem v roce 2018 se stal náš nový hlavní web. Ten jsme v porovnání s předchozí verzí zjednodušili a zmodernizovali. Web je přehlednější, snadněji se dostanete ke všem informacím a dokumentům, přidali jsme reklamní prostor pro vaše nabídky a akce. Najdete tu odpovědi na často kladené otázky. A další novinky se připravují i letos.

Rozšíření a aktualizace sítě
Zájem o karty Ticket Restaurant a Edenred Benefits ze strany uživatelů a klientů stále roste, vydali jsme 116 000 nových karet, což je 116 000 nových potenciálních zákazníků pro vás. Rozšířili jsme i partnerskou sť, a to o více než šest tisíc nových akceptačních míst. K aktualizacím došlo ve vyhledávači na webu i v aplikaci TicketCard by Edenred . Zákazníci díky němu najdou např. nejbližší místa na mapě, kde přijímají naše karty a poukázky nebo informace o zůstatku a pohybech na účtu.

Rostoucí zájem o elektronické stravenky skrz Stravenkový portál
Dnešní doba si žádá jednoduchá a rychlá řešení, která jsou zároveň přehledná a snadná na zpracování. I proto roste popularita a poptávka po Stravenkovém portálu, který jsme uvedli na trh pro naše uživatele v září 2018. Rok 2018 se díky tomu stal rokem enormního nárůstu poptávek po stravenkových kartách Ticket Restaurant. Projevilo o ně zájem nejvíce klientů od doby zavedení stravenkové karty a jejich počet stále roste.

Nové kanceláře
A naší největší interní změnou pak bylo stěhování na novou adresu. Z centra Prahy jsme se přestěhovali o pár kilometrů dál, do srdce Karlína. Od května tak pražskou pobočku najdete v budově Butterfly, Pernerova 691/41.

Na další novinky a zlepšení se těšíme také letoss!

Další články

Prodloužení termínu proplácení papírových poukázek

Pro všechny poukázky odeslané do 5. 2. 2021.

Číst více2. 2. 2021

koronavirus | covid-2019

Omezený provoz poboček Edenred

Aktuálně dostupné služby pro partnery Edenred.

Číst více27. 12. 2020

Znovuotevření poboček od 3. 12. 2020

Obnovení služeb pro partnery do plného provozu včetně proplácení poukázek v hotovosti.

Číst více2. 12. 2020