Pomoc restauracím od Edenred | Edenred

Czech Republic

Pomoc restauracím od Edenred

Edenred reaguje na výzvu AMSP a platformy MojeRestaurace a přichází s řadou opatření pro pomoc jednomu z nejpostiženějších odvětví ekonomiky

Restaurace jsou důležitou součástí každodenního rituálu milionů zaměstnanců, kterým skrze Edenred jejich zaměstnavatelé přispívají na stravování.

Záleží nám na tom, aby i ta Vaše restaurace přečkala současnou krizovou situaci a Vaši strávníci se do ní mohli brzy zase vrátit. Po konzultaci se zástupci AMSP a platformy MojeRestaurace jsme se proto rozhodli pro následující cílenou podporu Vám, restauratérům:

Snížíme provize restauracím na 4,5 %

 • ve smlouvách označeno jako „odměna za navýšení objemu“
 • platí do 31. 3. 2021 pro restaurace, které projeví zájem vyplněním níže uvedeného formuláře

Podpoříme návštěvnost a útraty ve Vaší restauraci bonusem za každou návštěvu

 • Od 2. 11. budeme za každou platbu stravenkovou kartou v restauraci vracet hostům cash back 5 Kč
 • 5 Kč za každou transakci dostanou výhradně v restauracích: statisíce uživatelů stravenkové karty tak dostanou další silný důvod pro útratu právě u vás
 • platí pro registrované uživatele stravenkových karet při útratě v min. hodnotě 100 Kč

Zavedeme expresní proplácení papírových poukázek zdarma

 • Posílili jsme proto naši organizaci tak, abychom vám dokázali odeslat peníze z papírových stravenek ve zkrácené lhůtě, a to do 4 pracovních dní (95 % všech případů).
 • Změna platí do 31. 3. 2021 pro restaurace, které projeví zájem vyplněním níže uvedeného formuláře a obálku na přední straně zřetelně označí „E“ nebo „EXPRES“ (ideálně černým tlustým fixem).
Vyplnit žádost o snížení provize a expresní proplacení zdarma

Dále plánujeme:

 • Zrušíme denní a transakční limity na stravenkových kartách Edenred (Ticket Restaurant Card, Edenred Card) od 1. 12. 2020
 • Ukončíme distribuci papírových stravenek ke konci roku 2022
 • V roce 2021 zavedeme nové stravenkové karty, se kterými bude možné platit výhradně v restauracích

Máte otevřené výdejní okénko? Pomáháme lidem najít si k Vám cestu.

Oslovte zdarma přes 170 000 zákazníků přes mobilní aplikaci Edenred

 • Motivujte hosty k návratu do Vaší restaurace, až skončí bezpečnostní opatření. Když zadáte do aplikace nabídku, přidáme k ní navíc až 10 Kč cashback.
 • Zjistit více

Žádost o snížení provize a expresní proplácení papírových poukázek zdarma

Souhlasím se zasíláním novinek týkajících se připravované legislativy související s podnikatelským prostředím, speciálních produktů pro malé a střední podniky a živnostníky, průzkumů, dotačních příležitostí pro firmy, informací o proexportní podpoře, balíčků zvýhodněných produktů a služeb zasílaných ze strany níže uvedených správců zaměřených na podporu grastroslužeb, kterým budou společností Edenred CZ s.r.o. na základě Vašeho souhlasu osobní údaje uvedené ve Formuláři za tímto účelem předány:

Prohlašuji, že jsem partnerem společnosti Edenred, přijímající papírové či digitální stravenky Edenred. Žádám tímto společnost Edenred CZ s.r.o., o dočasné snížení poplatku „odměna z navýšení objemu” na 4,5 % do 31. 3. 2021 a rychlejší proplácení papírových stravenek zdarma. Prohlašuji, že jsem osobou oprávněnou jednat za danou společnost uvedenou ve formuláři a souhlasím s touto dočasnou úpravou smluvních podmínek. Prohlašuji, že mnou uvedená společnost (identifikovaná skrze uvedené IČO), se zabývá provozováním restauračních zařízení, a že beru na vědomí, že společnost Edenred CZ s.r.o. má právo v případě pochybností mou žádost zamítnout.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem byl informován o zpracování osobních údajů společností Edenred CZ s.r.o za účelem vyřízení Vaší žádosti o dočasné snížení smluvní odměny z navýšení objemu a aktualizace platných kontaktních údajů vedených v Rámcové smlouvě o zprostředkování uzavřené mezi Vámi a Edenred CZ .s.r.o.. Více informací o zpracování zde.