E-shop s vašimi benefity – Edenred Benefity Café

Každý šéf se čas od času zeptá svých podřízených, zda jsou v práci spokojení a jak by je mohl motivovat. Využijte svou šanci a poraďte mu! Vy získáte skvělé benefity. On stoupne v očích vedení. Vaše firma zlepší svůj vztah k zaměstnancům, získá konkurenční výhodu plynoucí ze spokojených zaměstnanců, a navíc i ušetří. Poraďte svému šéfovi, aby pro vás vyjednal benefitní portál pro správu a čerpání zaměstnaneckých výhod – cafeterii Edenred Benefity Café od společnosti Edenred.

Co je cafeterie Edenred Benefity Café?

Cafeterie Edenred Benefity Café je jednoduše e-shop s benefity. Samoobsluha, kde si každý zaměstnanec vybere z nabídky benefitů ten, který pro něj má největší hodnotu. Mimo to má tyto výhody:

  • optimalizuje náklady vašeho zaměstnavatele
  • šetří čas a peníze personálnímu oddělení při řešení odměn
  • dává vám volnost při výběru benefitů

 

 Doporučte nového klienta

Znáte společnost, která neposkytuje stravenky svým zaměstnancům? Dejte nám tip a získejte odměnu!

Doporučit klienta

 Doporučte nám svou oblíbenou provozovnu

Vaše oblíbené fitness centrum nebo vzdělávací instituce nepřijímá naše poukázky? Napište nám a my zařídíme vše potřebné!

Doporučit partnera

Reference od spokojených klientů:

 

innogy

Benefity Café využíváme od roku 2012. Edenred vnímáme jako lídra českého trhu, který přináší novinky v oblasti benefitů a neustále pracuje na zkvalitňování své cafeterie. Velmi si ceníme prozákaznického přístupu, díky kterému jsme velkou většinu administrativních úkonů spojených s benefity mohli přesunout na jejich zákaznické centrum.

Městská část Praha 10

Benefity Café jsme uvedli do provozu v roce 2010. Společnost Edenred maximálně vyšla vstříc našim požadavkům. Implementace probíhala dle dohodnutého harmonogramu, pružně reagovala na naše požadavky. Velmi kladné odezvy máme od našich zaměstnanců na služby zákaznického centra společnosti Edenred. Několikaletá spolupráce je na velmi vysoké profesionální úrovni.

Další uživatelé cafeterie Edenred Benefity Café:

  • KWH Pipe
  • Plzeňský Prazdroj
  • The Nielsen Company
  • MND, a.s.
  • GW Train Regio

Kontaktujte nás

Neztrácejte čas a vytočte šéfovi naše telefonní číslo +420 234 662 140 nebo mu poskytněte e‑mail: klient‑cz@edenred.com. Dohodneme s ním detaily spolupráce.