logo Ticket Sport&Kultura

Příjem poukázky Ticket Sport&Kultura®

Nabízíte sportovní nebo kulturní vyžití? Přijímejte oblíbené benefitní poukázky Ticket Sport&Kultura® a získejte nové zákazníky.

Co to je Ticket Sport&Kultura®?

Poukázka určená k nákupu služeb v síti kulturních a sportovních zařízení. Cílem poukázky je umožnit zaměstnancům aktivní a kvalitní odpočinek a regeneraci sil. Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvku na sport a kulturu, který je ve firmách v České republice rozšířen obdobně jako stravenky.

Kdo se může stát partnerem pro Ticket Sport&Kultura®?

Partnerem může být poskytovatel sportovního a kulturního vyžití. Což jsou sportoviště, fitness centra, plovárny a aquacentra, sportovní kurzy, kina, divadla. Dále je možné poukázku uplatnit na koncerty a sportovní utkání.

Proč se stát partnerem pro Ticket Sport&Kultura®?

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy a nákladů spojených s individuálním zajišťováním rekreace. Navíc poukázka Ticket Sport&Kultura®, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru zařízení a aktivity.  

  • Zaměstnanci cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky a ve většině případů utratí víc, než je hodnota poukázky.
  • Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze. Poukázky utrácí snadněji a zařízení navštěvuje častěji, než v případě peněz.
  • Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek a to znamená přísun dalších klientů pro provozovatele zařízení.
  • Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.
  • Členy partnerské sítě dále prezentujeme na webovém vyhledávači a v aplikaci Ticketka.

  

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera


Ticket Multi® – přivádí další zákazníky

Poukázka Ticket Multi® je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Ticket Sport&Kultura®. Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.

 

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

 

Skutečné partnerství

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázky Ticket Sport&Kultura® nabízíme aktivní propagaci. Čtete dále, jak vás zviditelníme.