Příjem poukázky Edenred Sport&Kultura (bývalá Ticket Sport&Kultura®)

Nabízíte sportovní nebo kulturní vyžití? Přijímejte oblíbené benefitní poukázky Edenred Sport&Kultura a získejte nové zákazníky.

Co to je Edenred Sport&Kultura (bývalá Ticket Sport&Kultura®?

Poukázka určená k nákupu služeb v síti kulturních a sportovních zařízení. Cílem poukázky je umožnit zaměstnancům aktivní a kvalitní odpočinek a regeneraci sil. Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvku na sport a kulturu, který je ve firmách v České republice rozšířen obdobně jako stravenky.

Kdo se může stát partnerem pro Edenred Sport&Kultura?

Partnerem může být poskytovatel sportovního a kulturního vyžití. Což jsou sportoviště, fitness centra, plovárny a aquacentra, sportovní kurzy, kina, divadla. Dále je možné poukázku uplatnit na koncerty a sportovní utkání.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Proč se stát partnerem pro Edenred Sport&Kultura (bývalá Ticket Sport&Kultura®)?

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy a nákladů spojených s individuálním zajišťováním rekreace. Navíc poukázka Edenred Sport&Kultura, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru zařízení a aktivity.  

  • Zaměstnanci cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky a ve většině případů utratí víc, než je hodnota poukázky.
  • Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze. Poukázky utrácí snadněji a zařízení navštěvuje častěji, než v případě peněz.
  • Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek a to znamená přísun dalších klientů pro provozovatele zařízení.
  • Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.
  • Členy partnerské sítě dále prezentujeme na webovém vyhledávači.

Edenred Multi – přivádí další zákazníky

Poukázka Edenred Multi je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Edenred Sport&Kultura. Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.

 

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

 

Skutečné partnerství

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázky Edenred Sport&Kultura nabízíme aktivní propagaci. Čtete dále, jak vás zviditelníme.