Příjem poukázky Edenred Multi (bývalá Ticket Multi®)

Edenred Multi je benefitní poukázka bez limitů. Dává možnost neomezené volby jak benefit uplatnit. Pokud jste poskytovatelem služeb v oblasti sportu, kultury, vzdělání, zdravotní péče nebo rekreace, můžete využít potenciál držitelů a začít přijímat poukázky Edenred Multi ve svých provozovnách.

Proč se stát partnerem Edenred Multi (bývalá Ticket Multi)?

Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvků na vzdělávání, sport, kulturu, zdravotní pěči a rekreaci, který je ve firmách v České republice rozšířen obdobně jako stravenky. 

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy. Poukázka navíc, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru benefitů a zařízení.  Z těchto důvodů, nabídneme-li firmám přechod na systém poukázek, využívá této nabídky až 90 % firem.

Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze – poukázky utrácejí snadněji a zařízení navštěvují častěji, než když platí přímo penězi. Ve většině případů tak utratí více, než je hodnota poukázky.

Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek, a to znamená přísun dalších klientů pro vás.

Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.

Členy partnerské sítě dále prezentujeme na našem webovém vyhledávači.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Nominální hodnoty a platnost poukázek

Výše nominální hodnoty je volitelná v rozmezí 30–1000 Kč (po 1 Kč). Na pobočkách je k dostání Blok Standard s nominální hodnotou 100 Kč. Platnost poukázek je 21 měsíců (od 1. dubna do 31. prosince roku následujícího).

Jak začít přijímat poukázky?

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

Skutečné partnerství

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství.

Partnerským provozovnám poukázky Edenred Multi nabízíme:

  • Nasměrování uživatele do vaší provozovny
  • Aktivní zvyšování počtu vašich zákazníků. Poukázky nabídneme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší.
  • Díky naší komunikační kampani budou uživatelé poukázek ve vaší oblasti vědět, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně.
  • Partnerskou síť komunikujeme. Podívejte se, jak vás můžeme zviditelnit.