Příjem poukázky Edenred Medica (bývalá Ticket Medica®)

Přispíváte ke zdravému životnímu stylu? Nabízíte služby ve zdravotnických zařízeních, lékárnách, rehabilitačních centrech? Máte praxi jako praktický nebo odborný lékař? Oslovte nové pacienty nebo zákazníky. Začněte přijímat poukázky Edenred Medica.

Co to je  Edenred Medica (bývalá Ticket Medica)?

Poukázka určena pro nákup služeb v síti státních i nestátních (registrovaných) zdravotnických zařízení.  Edenred Medica je poukázka, která je držiteli poskytována s cílem zvýšit jeho zájem o péči o vlastní zdraví a umožnit mu nadstandardní zdravotní péči.

Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze. Poukázky utrácí snadněji a zařízení navštěvují častěji, než když platí přímo penězi.

Proč se stát partnerem  Edenred Medica (bývalá Ticket Medica)?

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázek  Edenred Medica nabízíme:

  

  • Nasměrování uživatele právě do vaší provozovny. Zaměstnanci cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky.
  • Budete jedním z vybraných partnerů ve vašem oboru. Pokud bude mít uživatel poukázky zájem o služby, které nabízíte, je vysoká šance, že přijde právě k vám.
  • Poukázky nabídneme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší. 
  • Díky naší komunikační kampani uživatelé poukázek ví, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně. 
  • Partnery Edenred Medica aktivně komunikujeme. Podívejte se, jak vás zviditelníme.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Edenred Multi – přivádí další zákazníky

Poukázka Edenred Multi je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Edenred Medica.

Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.

 

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.