Příjem poukázky Ticket Medica®

Přispíváte ke zdravému životnímu stylu? Nabízíte služby ve zdravotnických zařízeních, lékárnách, rehabilitačních centrech? Máte praxi jako praktický nebo odborný lékař? Oslovte nové pacienty nebo zákazníky. Začněte přijímat poukázky Ticket Medica®.

Co to je Ticket Medica®?

Poukázka určena pro nákup služeb v síti státních i nestátních (registrovaných) zdravotnických zařízení. Ticket Medica® je poukázka, která je držiteli poskytována s cílem zvýšit jeho zájem o péči o vlastní zdraví a umožnit mu nadstandardní zdravotní péči.

Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze. Poukázky utrácí snadněji a zařízení navštěvují častěji, než když platí přímo penězi.

Proč se stát partnerem Ticket Medica®

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázek Ticket Medica®nabízíme:

  

  • Nasměrování uživatele právě do vaší provozovny. Zaměstnanci cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky.
  • Budete jedním z vybraných partnerů ve vašem oboru. Pokud bude mít uživatel poukázky zájem o služby, které nabízíte, je vysoká šance, že přijde právě k vám.
  • Poukázky nabídneme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší. 
  • Díky naší komunikační kampani uživatelé poukázek ví, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně. 
  • Partnery Ticket Medica® aktivně komunikujeme. Podívejte se, jak vás zviditelníme.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Ticket Multi® – přivádí další zákazníky

Poukázka Ticket Multi® je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Ticket Medica®.

Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.

 

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.