Příjem poukázky Edenred Academica (bývalá Ticket Academica®)

Jste vzdělávací instituce? Škola, autoškola, poskytovatel jazykových, managerských nebo oborových kurzů, nebo poskytovatel e-learningu? Začnete přijímat poukázky Edenred Academica® a využijte její potenciál pro váš růst.

Co to je Edenred Academica (bývalá Ticket Academica®)?

Poukázka Edenred Academica slouží k nákupu služeb v síti vzdělávacích zařízení různého zaměření a otevřených kurzech osobního rozvoje. Edenred Academica je poukázka, s cílem motivovat držitele v aktivním sebevzdělávání a v dalším rozvoji svých dovedností, které nemusí být vždy spojeny s výkonem zaměstnání.

Proč začít přijímat poukázky Edenred Academica (bývalá Ticket Academica)?

Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvku na vzdělávání, který je ve firmách v České republice rozšířen obdobně jako stravenky. Z průzkumu vyplývá, že 45 % společností přispívá zaměstnancům na vzdělávání.

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy. Poukázka navíc, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru vzdělávacího programu a zařízení.  Z těchto důvodů, nabídneme-li firmám přechod na systém poukázek, využívá této nabídky až 90 % firem.

Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze – poukázky utrácejí snadněji a zařízení navštěvují častěji, než když platí přímo penězi. Ve většině případů tak utratí více, než je hodnota poukázky.

Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek, a to znamená přísun dalších klientů pro vás.

Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.

Členy partnerské sítě dále prezentujeme na našem webovém vyhledávači.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Edenred Multi – další poukázka umožní získat další zákazníky

Poukázka Edenred Multi je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Edenred Academica. Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.
Jak začít přijímat poukázky?

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

 

Skutečné partnerství

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství.

Partnerským provozovnám poukázky Edenred Academica® nabízíme:

  • Nasměrování uživatele právě do vaší provozovny
  • Budete jedním z vybraných partnerů s vaším zaměřením v oblasti vzdělávání. To znamená, že pokud bude mít držitel poukázky zájem o vaše služby, je vysoká šance, že přijde přímo k vám.
  • Aktivní zvyšování počtu vašich zákazníků. Poukázky nabídneme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší. 
  • Díky naší komunikační kampani budou uživatelé poukázek ve vaší oblasti vědět, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně. 
  • Partnerskou síť komunikujeme. Podívejte se, jak vás můžeme zviditelnit.