logo Ticket Academica

Příjem poukázky Ticket Academica®

Jste vzdělávací instituce? Škola, autoškola, poskytovatel jazykových, managerských nebo oborových kurzů, nebo poskytovatel e-learningu? Začnete přijímat poukázky Ticket Academica® a využijte její potenciál pro váš růst.

Co to je Ticket Academica®?

Poukázka Ticket Academica® slouží k nákupu služeb v síti vzdělávacích zařízení různého zaměření a otevřených kurzech osobního rozvoje. Ticket Academica® je poukázka, s cílem motivovat držitele v aktivním sebevzdělávání a v dalším rozvoji svých dovedností, které nemusí být vždy spojeny s výkonem zaměstnání.

 

Proč začít přijímat poukázky Ticket Academica®?

Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvku na vzdělávání, který je ve firmách v České republice rozšířen obdobně jako stravenky. Z průzkumu vyplývá, že 45 % společností přispívá zaměstnancům na vzdělávání.

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy. Poukázka navíc, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru vzdělávacího programu a zařízení.  Z těchto důvodů, nabídneme-li firmám přechod na systém poukázek, využívá této nabídky až 90 % firem.

Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze – poukázky utrácejí snadněji a zařízení navštěvují častěji, než když platí přímo penězi. Ve většině případů tak utratí více, než je hodnota poukázky.

Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek, a to znamená přísun dalších klientů pro vás.

Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.

Členy partnerské sítě dále prezentujeme na našem webovém vyhledávači a v miniaplikaci Ticketka.

 

Ticket Multi® – další poukázka umožní získat další zákazníky

Poukázka Ticket Multi® je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Ticket Academica®. Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.
Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

 


Jak začít přijímat poukázky?

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

 

Skutečné partnerství

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství.

Partnerským provozovnám poukázky Ticket Academica® nabízíme:

  • Nasměrování uživatele právě do vaší provozovny
  • Budete jedním z vybraných partnerů s vaším zaměřením v oblasti vzdělávání. To znamená, že pokud bude mít držitel poukázky zájem o vaše služby, je vysoká šance, že přijde přímo k vám.
  • Aktivní zvyšování počtu vašich zákazníků. Poukázky nabídneme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší. 
  • Díky naší komunikační kampani budou uživatelé poukázek ve vaší oblasti vědět, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně. 
  • Partnerskou síť komunikujeme. Podívejte se, jak vás můžeme zviditelnit.