#zachranhospodu Vám pomůže překonat těžké časy | Články | Edenred

#zachranhospodu Vám pomůže překonat těžké časy | Články | Edenred

Czech Republic

#zachranhospodu Vám pomůže překonat těžké časy

20. 4. 2020

Situace v gastronomii je kritická a nikdo nevíme, jak dlouho budou opatření ještě trvat. Stále hledáme způsoby, jak Vás v této situaci podpořit, abyste po zrušení vládních opatření mohli ve svých provozovnách opět přivítat Vaše věrné zákazníky.

Stali jsme se proto hrdými partnery iniciativy #zachranhospodu pod záštitou Českého svazu pivovarů a sladoven, jejímž cílem je pomoci restauracím a hospodám přežít do doby, než budou moci opět otevřít a obnovit běžný provoz.

Jak to funguje?

Na webových stránkách Zachraň hospodu! si mohou zákazníci koupit voucher do svých oblíbených restaurací a hospod, které tak získají finanční prostředky na překonání těžké ekonomické situace. 100 % hodnoty voucheru dostanete přímo na účet, uplatnit ho bude možné po skončení opatření, do 31. 12. 2020.

Jak se zapojit?

  1. Zaregistrujte Vaši provozovnu na webu www.zachranhospodu.cz a vyčkejte na schválení.
  2. Dejte Vašim zákazníkům vědět, že Vás mohou takto podpořit. Využijte sociální sítě, webové stránky nebo třeba zaměstnance ve výdejních okéncích a informujte Vaše věrné zákazníky o tom, že Vám mohou takto pomoci. Stejně tak budeme informovat i my naše uživatele.

Více informací a odpovědi na nejčastější dotazy k tomuto projektu najdete přímo na jejich webových stránkách www.zachranhospodu.cz.

Další články

Produkční centrum Edenredu bude po změně majitele nadále poskytovat plný rozsah služeb partnerům

Společnost Edenred Česká republika převedla své produkční centrum, které se zabývá tiskem a distribucí papírových poukázek a jejich načítáním před zpětným proplácením, do nové společnosti aeqoom technologies.

Číst více27. 4. 2022

Možnosti proplácení poukázek

Jak si můžete nechat proplatit poukázky Edenred?

Číst více22. 3. 2022

Měli jste účet u Sberbank?

Změna bankovního účtu pro vyplácení prostředků od Edenred

Číst více1. 3. 2022