S projektem FOOD k novým zákazníkům | Články | Edenred

Czech Republic
Edenred | Food | Ticket Restaurant

S projektem FOOD k novým zákazníkům

11. 12. 2020

Znáte naši iniciativu program FOOD, u jehož zrodu Edenred stál již před deseti lety? Cílem programu je dlouhodobě zlepšit stravovací návyky zaměstnanců zvýšením jejich povědomí o nutričně vyvážené stravě a zároveň podpořit restaurace, nabízející výživově kvalitní jídla.

Kde se najíst opravdu zdravě?
Tuto otázku řeší vaši strávníci dle našich průzkumů čím dál tím častěji. Dopřejte jim zdravý a vyvážený oběd z kvalitních surovin každý den a zapojte se do našeho programu FOOD. Díky němu uživatelé našich stravenek a stravenkových karet jednoduše najdou právě tu restauraci, která splňuje požadavky na zdravé stravování.

Program FOOD – o čem je?
Program FOOD (Fighting Obesity through Offer and Demand) vznikl v roce 2009 jako odpověď na alarmující statistiky o rostoucí obezitě v Evropě, kde více než 52 % dospělých trpí nadváhou nebo obezitou. Vznikl z iniciativy EU a jeho cílem je podporovat kvalitní a vyvážené stravování během dne. Ve spolupráci s Vámi, restauratéry, tak dáváme již 10 let dohromady síť restaurací, které se snaží o zlepšení nutričních hodnot nabízených jídel a splňují kritéria programu.

Co mi to přinese?
Síť restaurací FOOD se v České republice stále rozrůstá. V současné době patří do programu již přes 1 500 restaurací. Restaurace zařazené do programu strávník najde jednoduše pomocí našeho vyhledávače, zaškrtnutím políčka s označením FOOD. Právě také startujeme komunikaci na vlastníky našich produktů, kde budeme síť FOOD propagovat. Přidejte se do sítě restaurací FOOD a získejte některé z 600 000 strávníků, kteří restaurace každodenně navštěvují.

Jak získat označení restaurace FOOD?
Síť vhodných restaurací vytváříme jak díky nominacím držitelů stravenek nebo karet Edenred či Ticket Restaurant, tak dle návrhů samotných restaurací. Pokud restaurace splňuje alespoň 5 z níže uvedených kritérií, zařadíme ji mezi restaurace sítě FOOD.

Food1.PNG

Jak to vidí strávníci?
Zajímá vás, jaký mají strávníci názor na vaření zdravého jídla a jaká je jejich poptávka? Pak se podívejte na: http://www.food-programme.eu/cs , kde najdete výsledky dotazníků, které provádíme každoročně jak mezi strávníky, tak mezi restauratéry.

Food2.png

Další články

Ukončení platformy Edenred Junior

Platforma Edenred Junior (původně Ticket Junior), která umožňovala platby za předškolní vzdělávání a volnočasové aktivity dětí, byla k 30. 9. 2021 ukončena.

Číst více1. 10. 2021

Nový vzhled stravenek Ticket Restaurant od 1. 10. 2021

Informace pro klienty objednávající papírové stravenky.

Číst více10. 9. 2021

Objevujte Česko s Benzina Tankartou od Edenred

Letní soutěž o 2 000 Kč na další cesty!

Číst více2. 7. 2021