Kde a co můžete v současnosti platit svými benefitními kartami a papírovými poukázkami

Kde a co můžete v současnosti platit svými benefitními kartami a papírovými poukázkami

Czech Republic

Kde aktuálně uplatníte vaše benefity

14. 10. 2020

Kde a co nakoupit za benefitní body?

Benefitní body nadále bez omezení uplatníte v knihkupectvích, optikách, lékárnách, laboratořích, poradnách, zubních ordinacích nebo na rehabilitaci.

Seznam e-shopů, v nichž můžete nakupovat z bezpečí svého domova najdete ve vyhledavači na www.edenred.cz. Zvolte filtr pro vyhledávání EDENRED BENEFITS a odkaz SEZNAM E-SHOPŮ se zobrazí přímo nad tlačítkem VYHLEDAT PROVOZOVNY. Protože situace se neustále mění, nezapomeňte si způsob platby a dostupnost služby vždy ověřit telefonicky či emailem u jejího dodavatele ještě před tím, než vyrazíte na nákup.

Péče o tělo a zdravotní péče

Svými benefity zaplatíte nové brýle, reflexní terapii, ošetření na odstranění celulitidy, odstranění mateřského znaménka pomocí laseru nebo koupíte poukaz na workshop Wim Hof Metody, podporující imunitu. Zaplatíte návštěvu rehabilitace, výživové či těhotenské poradny, pořízení zubního implantátu, dentální hygienu, bělení zubů nebo laboratorní testy (včetně testu na COVID-19). Další tipy na uplatnění benefitů v oblasti péče o zdraví najdete ve vyhledavači na www.edenred.cz, nebo v sekcích "Zdraví, krása, relaxace" na stránkách Firmanazazitky.cz nebo Slevomat.cz.

Kde uplatníte papírové poukázky?

Papírové poukázky i nadále uplatníte v knihkupectvích, lékárnách, optikách a u dalších partnerů tak, jak jste byli zvyklí. U nákupů dovolených, kurzů a zážitků je nutné sledovat možnost čerpání služby v konkrétním termínu a destinaci. Ve vyhledavači na www.edenred.cz si zvolte lokalitu a jako filtr vyhledávání zadejte název poukázek, které chcete uplatnit. Spustili jsme pro vás opět i mapu výdejních okének, tzn. restaurací, které fungují i v době omezení provozu ve vnitřních prostorách. Protože situace se neustále mění, doporučujeme ověřit možnost placení papírovými stravenkami u konkrétního partnera předem. Nenašli jste provozovnu, v níž byste papírové poukázky utratili? Zašlete je na Slevomat.cz a prodlužte si platnost svých benefitů do doby, kdy budou podmínky pro jejich čerpání příznivější. Postup najdete zde.

Pečujte o svou duševní pohodu. Nejste na to sami!

Každá zátěžová situace se neblaze odráží na vašem tělesném zdraví a snižuje obranyschopnost vašeho organismu. Náš partner Mojra.cz je první online psychologickou poradnou v České republice, poskytující psychologické poradentství prostřednictvím Skype, Viber, WhatsApp, po telefonu nebo emailem. Zaměstnává přes dvacet odborníků z různých oblastí psychologie a řídí se heslem: že žádný problém není natolik malý, aby si nezasloužil řešení. Konzultace jsou dostupné i v angličtině, němčině, polštině, francouzštině a španělštině. Platit můžete svou benefitní kartou a při zadání slevového kódu "EDENRED" získáte 10% slevu na hovorové i emailové konzultace a dárkové poukazy.

Dovolená, ubytování, zážitky a kurzy

Nákup dovolené, ubytování, kulturních a sportovních zážitků, kroužků či kurzů je nadále možný, jen je třeba sledovat možnost čerpání v konkrétním termínu a destinaci. Protože situace se rychle mění, můžete své body převést do kreditního systému našich partnerů Slevomat.cz, Travelking.cz, nebo zakoupit dárkový voucher na eHotel.cz, Spa.cz, či Slevomat.cz. Prodloužíte tak platnost svých benefitů až o 12 měsíců a využijete je v okamžiku, kdy se stávající opatření uvolní.

Další články

Výhody placení s Qerko

Jak bezpečně a bez čekání platit přes Qerko

Číst více8. 3. 2023

Ukončení služby Poukázky za kartu

Ukončení služby Poukázky za kartu

Číst více5. 12. 2022

EDENRED POMŮŽE SBÍRKOU POUKÁZEK LIDEM V NOUZI

Společnost Edenred již pátým rokem pomáhá lidem v nouzi.

Číst více29. 11. 2022