Assist Me –Věnujte se už jen tomu, na čem opravdu záleží…

Assist Me –Věnujte se už jen tomu, na čem opravdu záleží…

Czech Republic

Assist Me –Věnujte se už jen tomu, na čem opravdu záleží…

18. 10. 2022

Každý den se setkáváme s mnoha úkoly. Některé se objevují pravidelně a některé se před námi objeví jen jednorázově, mimořádně a možná i úplně poprvé. Řešení všech takových situací nás pak zpravidla stojí mnoho času a energie.

Často by přitom bylo možné, takové úkoly bez obav delegovat a věnovat se o důležitějším záležitostem. A právě proto vznikla služba osobní asistence Assist Me. Naše asistentky přijmou Váš požadavek a zařídí vše, co je potřeba. Stačí jen napsat do formuláře jaké máte přání, anebo prostě jednoduše zavolat.

Služba se řídí platnými VOP.

Podívejte se na krátké video o službě Assist Me

Více o naší službě napoví krátké video.

Potřebujete sehnat vhodný dárek?

Najdeme Vám jej přesně podle Vašeho zadání, anebo, doporučíme v rámci kategorie vítěze v dTestu, nebo najdeme výrobek s nejlepším hodnocením spotřebitelů.

Hledáte servis na domácí spotřebič, nebo potřebujete třeba jen opravit kapající kohoutek?

Zvolte službu „Virtuální asistentka“ a zajistíme Vám odkaz na servis, který je blízko Vás a má volno v požadovaném termínu. Nebo zvolte službu „Hodinový manžel“ a rovnou Vás spojíme s prověřenými specialisty na všechny kapající kohoutky😊

Naším cílem, je stát se Vaší službou, které lze zkrátka jednoduše zadat požadavek a bez obav pak jen převzít vypracované řešení. Chceme se pro Vás stát službou, která vždy pomůže najít správně řešení - a nabídne i něco navíc.

Lékařská péče, přímo ve Vašem mobilu

Mimochodem, v rámci naší nabídky je nově i služba Meddi Hub. Nyní je za akční cenu! Vyzkoušejte telemedicínu a zjistíte, že pro lékařské vyšetření, nebo recept, se nemusí vždycky jen do čekárny… Stačí se zaregistrovat ve službě Assist Me zvolit službu telemedicíny. Obratem Vám zašleme aktivační kód pro měsíc využívání služby. A k tomu přidáme ještě jeden měsíc služby zdarma…

Podmínky využití nabídky

Je to jednoduché😊 V nabídce Edenred - Služba Assist Me, máte na výběr z několika bodových balíčků. Za tyto nakupené body, pak můžete vybírat a čerpat služby Assist Me.

Pro využívání služeb Assist Me, pokud využíváte naši službu poprvé, se prosím nejdříve zaregistrujte na našich stránkách. Zde, v sekci „Aktivovat službu““ uvidíte aktuální nabídku služeb a hodnotu bodů, za které jsou tyto služby dostupné. Aktuální stav Vašeho bodového konta najdete v záložce „Zůstatek bodů“. Nabízené služby jsou k dispozici v rámci měsíčního předplatného služeb. Případný bodový zůstatek, proto není možné převádět do dalšího období.

Platnost akce:

Od 1.12.2022. do 31.12.2022

Webové stránky

www.assistme.cz

Akceptované způsoby platby

  • karta– Edenred Benefits Card
  • karta– Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Další články

Lékař pro Vás a Vaše děti do 6 minut

10% sleva na roční předplatné na MEDDI Elite nebo MEDDI Elite FAMILY

Číst více6. 6. 2023

Dovolená na chatě či chalupě se slevou 7%

Pronajímáme ty nejkrásnější chaty a chalupy v ČR, SR i v zahraničí na horách i u vody, nově i u moře.

Číst více23. 5. 2023

Za kulturou s GoOut

Kam vyrazit za kulturou po práci nebo o víkendu?

Číst více18. 5. 2023