Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15% | Články pro akční nabídky | Edenred

Czech Republic

Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15%

15. 5. 2019

Společnost Allegria - Firma na zážitky s.r.o. přichází právě teď s jedinečnou akční nabídkou. Projeďte se jako opravdový závodník vysněným sporťákem. Můžete si otestovat některý z vozů od nejslavnějších značek supersportů, které máte možnost pořádně provětrat přímo na závodním okruhu u Hradce Králové. Stačí si jen vybrat značku vašich snů. Líbí se Vám Ferrari, nebo byste rádi dali přednost Lamborghini... a co tahle Porsche Boxster, Aston Martin, McLaren 570s a nebo BMW? Tyto špičkové supersporty dokáží dělat divy, přesvědčte se na vlastní kůži. Tak na nic nečekejte a pojďte do toho!

Nakupte zážitek prostřednictvím Edenred Benefity Café a nebo Eddenred Benefits Card a získejte slevu 15%.

Více na https://www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-sportacich-na-okruhu-4-kola.

Kartou Edenred Benefits můžete nakupovat online i na pobočkách. Při platbě na kamenné pobočce je nutno nahlásit tento způsob platby předem.

Další články

Užijte si léto s Edenred benefity a jazykovým kurzem na Maltě!

Exkluzivní nabídka jazykových pobytů na Maltě pro děti, mládež a dospělé. Intenzivní výuka angličtiny, ubytování v rodinách nebo školních rezidencích, spousta výletů a aktivit! Navíc jedinečná Valletta card pouze pro klienty Edenred!

Číst více5. 6. 2019

Letní jazykové kurzy za akční ceny

Naučte se cizím jazykům a využijte akčních cen letních kurzů. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy vedené českými lektory i rodilým mluvčím. Navíc vlastní certifikát s největším počtem ověřených referenci v Praze.

Číst více1. 6. 2019

Zdarma zubní pasta a kartáček jako bonus k dentální hygieně.

Vyzkoušejte dentální hygienu a získejte zubní pastu a kartáček zdarma. Akce platí pro všechny zákazníky, kteří absolvují ošetření do 30. 6. 2019 a zaplatí jej kartou Edenred Benefits Card.

Číst více2. 5. 2019