Sleva 200 Kč na první terapii na Hedepy.cz | Články | Edenred

Sleva 200 Kč na první terapii na Hedepy.cz | Články | Edenred

Czech Republic

Sleva 200 Kč na první terapii na Hedepy.cz

25. 8. 2022

Každý máme občas ve svém životě těžší období, kdy si nejsme jistí, jak nejlépe se našeho trápení zbavit. V Hedepy věříme, že terapie je dobrá cesta k tomu, abychom se cítili lépe, a také že nemusíme být na své obtíže sami.

Na naší platformě pro online terapie se snažíme zjednodušovat cestu k odborníkům na mentální zdraví. Najdete u nás více jak 100 certifikovaných terapeutů, ze kterých si můžete vybrat jak podle popisku a fotky, tak u většiny z nich také podle krátkého video medajlonku. Díky velkému výběru terapeutů je také jednodušší najít někoho, kdo se věnuje přesně tomu tématu, které potřebujete řešit. Ať už jde o depresi, úzkosti, pracovní stres či partnerské vztahy. Jsou u nás ale i terapeuté, kteří se zabývají rodičovstvím, motivací nebo poruchami příjmu potravy.

Další výhodou online terapie je, že na ni nemusíte čekat až 3 měsíce, jak je tomu u běžné terapie. Pokud cítíte, že je to potřeba, můžete si na Hedepy domluvit sezení s terapeuty, kteří jsou právě online, okamžitě.

Pokud byste chtěli online terapii vyzkoušet, máme pro vás ideální příležitost – slevu 200 Kč na první sezení. Voucher HedepyEd200 můžete jednoduše využít při rezervaci sezení na Hedepy.cz po celé září.

Slevový voucher

HedepyEd200

Platnost nabídky

Do 30. 9. 2022

Webové stránky

hedepy.cz

Akceptované způsoby platby

  • Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Karta – Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Další články

Lékař pro Vás a Vaše děti do 6 minut

10% sleva na roční předplatné na MEDDI Elite nebo MEDDI Elite FAMILY

Číst více6. 6. 2023

Dovolená na chatě či chalupě se slevou 7%

Pronajímáme ty nejkrásnější chaty a chalupy v ČR, SR i v zahraničí na horách i u vody, nově i u moře.

Číst více23. 5. 2023

Za kulturou s GoOut

Kam vyrazit za kulturou po práci nebo o víkendu?

Číst více18. 5. 2023