Před prázdninami do Národního divadla

Před prázdninami do Národního divadla

Czech Republic

Před prázdninami do Národního divadla

1. 5. 2021

Po dlouhých měsících uzavření Národní divadlo na závěr sezony 2020/2021 v červnu odehraje více než 30 představení. Můžete se těšit na výběr z nejoblíbenějších titulů uměleckých souborů první scény.

V budově Národního divadla si nenechte ujít reprízy dvou klenotů české opery, Prodané nevěsty a Rusalky, jedinečný koncert Petite messe solennelle nebo nejznámější českou hru Maryšu.

V pompézní Státní opeře je připravena legendární opera Tosca, romantická La traviata koncert Brahms-Janáček-Dvořák nebo například nejslavnější klasický balet Labutí jezero.

Ve Stavovském divadle se můžete těšit na bestseller Audienci u královny a s ratolestmi můžete vyrazit na premiérový titul Zázrak (s)tvoření na Novou scénu.

Všechny budovy divadla mohou být zaplněny jen z 50 %. A pozor – některá místa, například lóže, mají speciálně upravené prodejní podmínky, proto jsou k mání pouze na pokladnách či na zavolání. Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření.

Platbu vstupenek můžete uskutečnit kartou Edenred Benefits Card na Hlavní pokladně Národního divadla nebo on-line na webových stránkách. Věříme, že si po dlouhé době užijete skvělý kulturní zážitek.

Webové stránky:

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/program?d=2021-06-01

Akceptované způsoby platby:

Karty – Edenred Card, Edenred Benefits Card

Další články

Sport a relax s benefity od Edenred

Tipy na sportovní vyžití spojené s relaxem u dobrého jídla.

Číst více15. 6. 2022

Kam pro zdravé potraviny

Snažíte se jíst zdravou a vyváženou stravu? Pak pro vás máme pár tipů na prodejny zdravé výživy, kde zaplatíte svou stravenkovou kartou od Edenred.

Číst více15. 6. 2022

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

Tipy na vegetariánské, veganské a další restaurace.

Číst více15. 6. 2022