Před prázdninami do Národního divadla

Czech Republic

Před prázdninami do Národního divadla

1. 5. 2021

Po dlouhých měsících uzavření Národní divadlo na závěr sezony 2020/2021 v červnu odehraje více než 30 představení. Můžete se těšit na výběr z nejoblíbenějších titulů uměleckých souborů první scény.

V budově Národního divadla si nenechte ujít reprízy dvou klenotů české opery, Prodané nevěsty a Rusalky, jedinečný koncert Petite messe solennelle nebo nejznámější českou hru Maryšu.

V pompézní Státní opeře je připravena legendární opera Tosca, romantická La traviata koncert Brahms-Janáček-Dvořák nebo například nejslavnější klasický balet Labutí jezero.

Ve Stavovském divadle se můžete těšit na bestseller Audienci u královny a s ratolestmi můžete vyrazit na premiérový titul Zázrak (s)tvoření na Novou scénu.

Všechny budovy divadla mohou být zaplněny jen z 50 %. A pozor – některá místa, například lóže, mají speciálně upravené prodejní podmínky, proto jsou k mání pouze na pokladnách či na zavolání. Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření.

Platbu vstupenek můžete uskutečnit kartou Edenred Benefits Card na Hlavní pokladně Národního divadla nebo on-line na webových stránkách. Věříme, že si po dlouhé době užijete skvělý kulturní zážitek.

Webové stránky:

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/program?d=2021-06-01

Akceptované způsoby platby:

Karty – Edenred Card, Edenred Benefits Card

Další články

Rodinný průvodce – domácí péče o osobu blízkou

Z péče o blízkého se nemusíte hroutit a být na ni sami. ADAMUS vám poradí, co dělat, na koho se obrátit, na co máte a nemáte nárok.

Číst více13. 9. 2021

2. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů

Od 15. do 30. 9. 2021. Startovné můžete uhradit svými benefity!

Číst více3. 9. 2021

Zvýhodněné pobyty až o 30 % se Spa.cz

Zrelaxujte své tělo i duši a vyjeďte na wellness či lázeňský pobyt.

Číst více1. 9. 2021