Pomůžeme vám sehnat vánoční dárky jedním klikem a z pohodlí domova

Czech Republic

Pomůžeme vám sehnat vánoční dárky jedním klikem a z pohodlí domova

1. 11. 2021

Využijte vaši Edenred Benefits card a potěšte své nejbližší pod stromečkem dárkovými poukazy do Národního divadla v hodnotách 300 – 1500 Kč s platností jeden rok na představení dle vlastního výběru.

Anebo založte u vás v rodině novou tradici a darujte předplatné. Od 1.11. je exklusivně k zakoupení Vánoční předplatné s přednostním výběrem sedadel, obsahující představení na období leden až červen 2022 a nakupovat představení v balíčku se cenově náramně vyplatí, tak směle do toho, Vánoce se blíží!

Vybírat můžete z balíčků složených z oblíbených představení souborů Činohry, Opery, Baletu a Laterny magiky, některé navíc nově s designovými dárky!

Na závěr roku vás zveme do Státní opery „bouchnout špunty“, zatancovat si na jeviště, ochutnat delikátní menu a to vše za zvuků oblíbených árií vám nabízí program Silvestr v opeře. Oslavte poslední prosincový den z lóže Státní opery a vstupte s námi exkluzivně do Nového roku!

Webové stránky

narodni-divadlo.cz/cs/predplatne/vanocni-predplatne

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Card (POZOR! Nyní je možné platit pouze na pokladně ND; on-line platby benefitní kartou přes e-shop jsou dočasně nedostupné)

Karta – Edenred Benefits Card (POZOR! Nyní je možné platit pouze na pokladně ND; on-line platby benefitní kartou přes e-shop jsou dočasně nedostupné)

Další články

Lednový výprodej knih se slevou 70 %

Skvělé knihy za zlomek ceny?

Číst více17. 1. 2022

Jaromír Otava - Profesionální kouč, průvodce na cestě k sobě

Je-li ve Vašem životě téma, které byste rád(a) posunul(a), objevil(a) jiný úhel pohledu nebo ho jen podrobil(a) zamyšlení, rád Vám s tím pomůžu.

Číst více17. 1. 2022

Přiveďte prošlé poukázky zpátky k životu

Nevíte, co si počít s poukázkami Edenred? Pošlete je na Slevomat.cz!

Číst více13. 1. 2022