Péče o zdraví začíná na talíři

Péče o zdraví začíná na talíři

Czech Republic

Péče o zdraví začíná na talíři

14. 6. 2022

Kde se zdravě najíst

Jste vegan, vegetarián, nebo se stravujete podle zásad makrobiotické či paleo diety? Vybrali jsme z našich partnerů ty, kteří nabízejí jídla právě pro vás. Zjistěte, kam to máte pro zdravý oběd nejblíže.

FOOD_restaurace_2.png

Prodejny zdravé výživy ve vašem městě

Neustále se snažíme zvyšovat počet prodejen, kde nakoupíte zdravé potraviny se svou stravenkovou kartou. Některé z nich jsou možná přímo ve vašem sousedství. Nenašli jste ve výčtu našich partnerů prodejnu, kde nakupujete se stravenkovou kartou nejraději? Napište nám a my ji doplníme. Pokud máte ve svém okolí prodejnu, která sice nabízí zmiňovaný sortiment, ale nelze v ní platit stravenkami či kartami od Edenredu, doporučte nám ji a my se to pokusíme napravit. Více se dozvíte v našem článku.

FOOD_nakup_1.png

Zdravé potraviny na e-shopech

Máte to do kamenné prodejny se zdravou výživou daleko? Vyzkoušejte e-shopy se zdravou výživou, kde můžete platit se svou stravenkovou kartou on-line.

Inspirujte se recepty programu FOOD

Objevte originální, nutričně vyvážené recepty navržené evropskými šéfkuchaři v rámci projektu FOOD. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku.

food-banner.png

Zdravé svačinky ve fitness i v práci

Automaty se zdravými svačinami můžete najít ve firemních i jiných veřejných prostorách. Pokud jsou označené nálepkou Edenred, nebo pokud se jedná o automat Freshpoint, můžete směle nakoupit svou stravenkovou kartou. A která sportovní centra umožňují platby volnočasových aktivit i občerstvení kartami od Edenredu? Dozvíte se v článku Zdravá svačinka ve fitku i v práci.

FOOD_restaurace_3.png

Sport a relax s benefity od Edenredu

Mezi našimi partnery jsme vyhledali ty, kteří nabízejí jak sportovní vyžití, tak i možnost nákupu občerstvení. Podívejte se,jestli máte ve svém okolí některé z nich.

FOOD_restaurace_5.png


Akceptované způsoby platby

  • Edenred Card (stravenková peněženka)
  • Ticket Restaurant Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Další články

Sleva 39 Kč na vaší první objednávku jídla od Jídlo pod nos

Máte hlad? Klidně dnes buďte pohodlní a objednejte si jídlo pod nos. Jídlo vám přivezeme včas a teplé, protože jej vozíme v elektricky vyhřívaných termoboxech.

Číst více29. 3. 2023

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

Tipy na vegetariánské, veganské a další restaurace.

Číst více29. 3. 2023

Nejen zdravotní židle a matrace!

NOVINKOU v sortimentu jsou skutečně zdravotní židle ADAPTIC a výškově stavitelné stoly

Číst více27. 3. 2023