Infuze s vitaminem C4 + 1 ZDARMA | Články | Edenred

Infuze s vitaminem C4 + 1 ZDARMA | Články | Edenred

Czech Republic

Infuze s vitaminem C 4 + 1 ZDARMA

12. 5. 2022

Pouze ta nejkvalitnější péče spolu s profesionálním a zároveň hluboce lidským přístupem je pro Vás to nejlepší možné řešení. Naše klinika je pro Vás v současné době již na dvou místech v Berouně a v Praze Stodůlkách. Vy máte své vlastní představy o zdraví a kráse, my se je snažíme co možná nejlépe přeměnit v realitu. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a také pocit, že se svěřujete do rukou profesionálů a jejich prostřednictvím se Vám dostává šetrné a příjemné péče. Individuální přístup ke každému klientovi je naší doménou. Budeme rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte a když se k nám budete znovu rádi vracet.

Výhodná nabídka pro Vaše zdraví Infuze s vitamínem C 4 + 1 zdarma je terapie, která podpoří Vaše zdraví. Cítíte únavu, podrážděnost nebo potřebujete posílit imunitu? Ideální v tomto případě jsou vysokodávkové infuze s vitaminem C u nás v ordinaci.

Vitamin C zvyšuje odolnost organismu jak vůči virovým infekcím, tak vůči nebezpečným bakteriím, kvasinkám a plísním. Má ve vyšších dávkách blahodárný účinek na náš pohybový systém, tzn. svaly, šlachy, chrupavky a kosti. Významně podporuje správné fungování mozku, protože podporuje tvorbu tzv. neurotransmiterů – přenašečů vzruchu na komunikačních bodech jednotlivých nervových buněk. Podrážděnost, únavu, vyčerpání, poruchy paměti, ale i bolesti svalů a kloubů, lze velmi významně zlepšit pomocí vysokých dávek vitaminu C.

Pro objednání volejte nebo pište Beroun: 792 300 409, ordinace@mybestcare.cz, Praha: 737 733 756

Platnost nabídky:

Do 31. 12. 2022

Webové stránky:

www.mybestcare.cz

Akceptované způsoby platby:

Karta – Edenred Card

Karta – Edenred Benefits Card

Papírové poukázky – Edenred Multi

Papírové poukázky – Edenred Medica

Papírové poukázky – Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Další články

Lékař pro Vás a Vaše děti do 6 minut

10% sleva na roční předplatné na MEDDI Elite nebo MEDDI Elite FAMILY

Číst více6. 6. 2023

Dovolená na chatě či chalupě se slevou 7%

Pronajímáme ty nejkrásnější chaty a chalupy v ČR, SR i v zahraničí na horách i u vody, nově i u moře.

Číst více23. 5. 2023

Za kulturou s GoOut

Kam vyrazit za kulturou po práci nebo o víkendu?

Číst více18. 5. 2023