Doplňkové kurzy potápění

Doplňkové kurzy potápění

Czech Republic

Doplňkové kurzy potápění

4. 11. 2022

Máš za sebou základní kurz potápění, takzvaný Open Water Diver?
Tím teprve vše začíná.


U nás si můžeš vybrat hned z několika navazujících kurzů:

ENRICHED AIR NITROX:
Zřejmě nejoblíbenější SSI specializace je kvalifikování rekreačních potápěčů k používání obohaceného vzduchu EAN Nitrox od 22 % do 40 % kyslíku. Největší výhodou potápění s nitroxem je prodloužení bezdekompresního limitu. Při opakovaných ponorech Ti NITROX pomůže snížit sycení dusíkem. Potápění s Nitroxem rovněž snižuje poponorovou únavu. Po úspěšném absolvování programu získáte mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Enriched Air Diver Specialty.

CENA KURZU: 3.490 Kč

DEEP DIVING:
Absolvování kurzu pro hloubkového potápění „Deep Diver“ otevře přístup k dalším krásným potápěčským místům, které se nacházejí v hlubších vodách. Naučíš se nezbytné techniky, znalosti a dovednosti, které Ti umožní provádět ponory do hloubek až 40 metrů. Důraz se klade na bezpečnost a efektivní plánování. Seznámíš se také s potřebnou výstrojí. Na konci kurzu pro hloubkové potápění získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Deep Diver Specialty.

CENA KURZU: 4.490 Kč

NIGHT DIVING AND LIMITED VISIBILITY:
Potápění v noci má své kouzlo, ale vyžaduje jiné dovednosti než potápění ve dne. Kurz nočního potápění a potápění za snížené viditelnosti Tě naučí, jak se bezpečně potápět v noci a dozvíš se, co jiného Tě čeká pod vodou v noci, jak komunikovat s ostatními potápěči, jaké potřebuješ vybavení a jak se bezpečně dostat do vody a z ní. Tato specializace Ti poskytne kompletní znalosti o potápění v noci a za snížené viditelnosti. Rozvíjí Tvoje znalosti, dovednosti a techniky s tím spojené. Po úspěšném absolvování programu získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Night Diving and Limited Visibility Specialty.

CENA KURZU: 3.490 Kč

DRY SUIT DIVING:
Specializace potápění v suchém obleku Ti umožní celoroční potápění v podmínkách ČR a střední Evropy a také rozšíření potápěčských lokalit o zajímavá místa v chladnějších oblastech světa. Dozvíš se specifika výstroje pro potápění v suchém obleku, jak se o oblek starat a jak ho připravit k ponoru. Praktický trénink je zaměřený především na měnící se objem vzduchu uvnitř obleku se změnou hloubky a na správné vyvážení. Potápění v suchém obleku není nijak náročné a jeho zvládnutí Ti poskytne celoroční tepelný komfort při potápění. Po úspěšném absolvování programu získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Dry Suit Diver Specialty.

CENA KURZU: 4.490 Kč

NAVIGATION:
Kurz podvodní navigace Tě naučí, jak se správně orientovat pod vodou, jak si správně vytyčit bod kam chceme plavat a jak se vrátit na místo, kde jsme začali. Seznámíš a vyladíš práci s potápěčským kompasem, dozvíš se, jak používat přirozené navigační techniky. Díky tomuto kurzu si budeš pod vodou jistější, zvýšíš bezpečnost sebe i ostatních a naučíš se spoustu cenných technik, které využiješ nejen při potápění. Tato specializace poskytuje základní přehled o navigačním potápění a rozvíjí tvoje znalosti, dovednosti a techniky spojené s navigací pod vodou. Po úspěšném absolvování programu získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Navigation Specialty.

CENA KURZU: 3.490 Kč

DIVER STRESS AND RESCUE:
Kurz potápěče záchranáře je specializovaný program, který tě naučí dovednosti, které ti pomohou ochránit tebe i další potápěče. Naučíš se, jak identifikovat stresové situace, jak předcházet nehodám a jak správně poskytnout potápěčskou první pomoc v případě, že to bude potřeba. Kombinací praktických cvičení v bazénu a v reálných podmínkách budeš připraven nejen poskytnou první pomoc, zorganizovat záchranu, ale budeš mít i potřebné znalosti k poskytnutí cenných informací pro lékařský tým. Tato specializace ti poskytne kompletní znalosti o potápěčské první pomoci a s tím spojené záchraně. Rozvíjí tvoje znalosti, dovednosti, techniky a pomáhá těmto nebezpečným situacím předcházet. Po úspěšném absolvování programu získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Diver Stress and rescue Specialty.

CENA KURZU: 6.490 Kč

WRECK DIVING:
Kurz POTÁPĚNÍ K VRAKŮM je tréninkový program pro sportovní potápěče, kteří našli zálibu v prozkoumávání vraků ztroskotaných lodí, letadel a automobilů. Vraky, ať už úmyslně potopené nebo v důsledku nehody, otevírají fascinující okna do minulosti. Jsou také domovem mnoha vodních živočichů. Tato specialita poskytuje základní přehled o potápění k vrakům a rozvíjí tvoje znalosti, dovednosti a techniky, které potřebuješ k bezpečnému prozkoumání vraků. Po úspěšném absolvování programu získáš mezinárodně uznávanou certifikaci SSI Wreck Diver Specialty.

CENA KURZU: 3.490 Kč

Platnost akce:

od 10.10.2022 do 10.10.2023

Webové stránky

www.dive5.cz

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka)

Karta – Edenred Benefits Card

Karta – Edenred Card FKSP

Papírové poukázky – Edenred Multi

Papírové poukázky – Edenred Sport a Kultura

Papírové poukázky – Edenred Compliments

Další články

Lékař pro Vás a Vaše děti do 6 minut

10% sleva na roční předplatné na MEDDI Elite nebo MEDDI Elite FAMILY

Číst více6. 6. 2023

Dovolená na chatě či chalupě se slevou 7%

Pronajímáme ty nejkrásnější chaty a chalupy v ČR, SR i v zahraničí na horách i u vody, nově i u moře.

Číst více23. 5. 2023

Za kulturou s GoOut

Kam vyrazit za kulturou po práci nebo o víkendu?

Číst více18. 5. 2023