Darujte venkovní únikovou hru se slevou 300 Kč

Czech Republic

Darujte venkovní únikovou hru se slevou 300 Kč

30. 7. 2021

Hledáte ideální dárek pro své blízké, ale chcete něco speciálního? Nejlepším dárkem je zážitek, a my Vám nabízíme jeden originální!

Darujte venkovní únikovou hru Kryptograf se slevou 300 Kč.

Tento originální dárek ve formě dárkového poukazu rozhodně potěší, takže už si nelámejte hlavu s tím, co koupit, a nechte přemýšlení na obdarovaném – právě při hře plné zábavy, úkolů, a navíc při procházce Prahou. Protože ač se může zdát, že v našem hlavním městě už není co objevit, Kryptograf Vás přesvědčí o opaku!

Jedná se o jedinečnou týmovou hru pro ty, kteří chtějí zakusit nějaké dobrodružství a postavit se výzvě! Tato hra se hraje v týmu, do kterého lze obsadit dvě až pět osob, takže kromě zážitku darujete také společný čas s rodinou či přáteli obdarovaného. Je to tedy vhodný dárek i pro pár anebo pro celou rodinu. Během hry mají hráči zamčený batoh s nejrůznějším vybavením. Po cestě musí řešit zajímavé úkoly a hádanky, zapojit své logické myšlení, představivost a posouvat se mezi jednotlivými stanovišti.

Jak získat slevu: Objednejte dárkový poukaz přes https://www.kryptograf.cz/darkovy-poukaz/ a pro získaní slevy 300 Kč do pole slevový kód uveďte „Edenred2021“.

Platnost nabídky

do 31. 10. 2021

Webové stránky

https://www.kryptograf.cz/

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Benefits Card

Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Papírové poukázky – Edenred Multi, Edenred Sport a Kultura, Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Další články

Rodinný průvodce – domácí péče o osobu blízkou

Z péče o blízkého se nemusíte hroutit a být na ni sami. ADAMUS vám poradí, co dělat, na koho se obrátit, na co máte a nemáte nárok.

Číst více13. 9. 2021

2. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů

Od 15. do 30. 9. 2021. Startovné můžete uhradit svými benefity!

Číst více3. 9. 2021

Zvýhodněné pobyty až o 30 % se Spa.cz

Zrelaxujte své tělo i duši a vyjeďte na wellness či lázeňský pobyt.

Číst více1. 9. 2021