1 + 1 hodina skákání zdarma v HOP ARENĚ PRAHA A LIBEREC | Články akční nabídky | Edenred

Czech Republic

1 + 1 hodina skákání zdarma v HOP ARENĚ PRAHA A LIBEREC

31. 10. 2019

Zaskočte do HOP Areny v Čestlicích nebo Liberci a skákejte jako o život v největším trampolínovém centru v ČR!Venku padly podzimní mlhy a člověk má chuť si vlézt do postele a prospat dny až do Vánoc. Vylezte z postele, přijďte k nám a zjistíte, že se podzim dá strávit i zábavně! Zasoutěžte si s parťákem na naší Ninja dráze a pokud budete mít horší čas, vytrestejte ho na naší přetlačované. Uvidíte, jak se pobavíte, až se po pádu z lezecké stěny nebudete moci přebrodit pěnovým mořem. Podzimní deprese zcela vyskáčete na našich Olympijských trampolínách. V našich arenách se rozhodně nudit nebudete!

Při platbě klasickou papírovou poukázkou Edenred Benefits Multi, Sport a Kultura nebo Edenred Benefits Card získáte k jedné hodině skákání druhou zdarma.

PRAVIDLA ČERPÁNÍ:

  1. Akce platí od 31.10.2019 do 10.11.2019.
  2. Hodinu skákání zdarma je možné získat a následně uplatnit pouze na místě v den čerpání při platbě klasickou papírovou poukázkou Edenred Benefits nebo Edenred Benefits Card.
  3. Hodinu skákání zdarma není možné směnit za vstupenku ani dárkový poukaz, není-li uvedeno jinak.
  4. Tuto akci (slevu) není možné kombinovat s jinými slevami, akcemi a věrnostními kluby, není-li uvedeno jinak.
  5. Slevy není možné sčítat.
  6. Tato akce se vztahuje na pobočky Praha – Čestlice a Liberec.

Více informací na www.hoparena.cz

Další články

Letní jazykové kurzy za akční ceny

Naučte se cizím jazykům a využijte akčních cen letních kurzů. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy vedené českými lektory i rodilým mluvčím. Navíc vlastní certifikát s největším počtem ověřených referenci v Praze.

Číst více1. 6. 2019

Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15%

Kupte si Jízdu ve sporťácích, zaplaťte prostřednictvím Edenred Benefity Café a nebo Eddenred Benefits Card a získejte slevu 15%.

Číst více15. 5. 2019

Zdarma zubní pasta a kartáček jako bonus k dentální hygieně.

Vyzkoušejte dentální hygienu a získejte zubní pastu a kartáček zdarma. Akce platí pro všechny zákazníky, kteří absolvují ošetření do 30. 6. 2019 a zaplatí jej kartou Edenred Benefits Card.

Číst více2. 5. 2019