S KARTOU TICKET RESTAURANT LZE NOVĚ PLATIT ONLINE I ZA DOVOZ JÍDLA | tiskové zprávy | Edenred

S KARTOU TICKET RESTAURANT LZE NOVĚ PLATIT ONLINE I ZA DOVOZ JÍDLA | tiskové zprávy | Edenred

Czech Republic

S KARTOU TICKET RESTAURANT LZE NOVĚ PLATIT ONLINE I ZA DOVOZ JÍDLA

15. 5. 2017

S nejrozšířenější tuzemskou stravenkovou platební kartou Ticket Restaurant® mohou ode dneška platit lidé nejen v restauracích či prodejnách potravin, ale nově i online za dovoz obědů přímo do práce. Vydavatel karty, společnost Edenred, se totiž jako jediný dohodl na spolupráci s největší tuzemskou službou na poli zprostředkování a dovozu jídla DámeJídlo, která měsíčně vyřizuje více než 300 tisíc objednávek od zákazníků. „Novou službu ocení zejména zaměstnanci firem, v jejichž okolí není dostatečná síť restaurací, nebo ti, kdo chtějí ušetřit čas a přitom si dopřát kvalitní jídlo,“ uvedl Jiří Brych, produktový manažer Ticket Restaurant® .

Stravenkovou platební kartu Ticket Restaurant® nyní vlastní více než padesát tisíc tuzemských zaměstnanců. Dosud s ní bylo možné platit ve dvanácti tisících provozovnách – zejména v restauracích, jídelnách a prodejnách potravin. Spoluprací s firmou DámeJídlo se možnost platit kartou výrazně rozšiřuje – společnost totiž působí ve více než 120 městech a obcích po celé ČR a nabízí výběr z množství různých typů kuchyní díky spolupráci s více než 1500 restauracemi.

Platba za dovoz jídel je velmi jednoduchá. Díky tomu, že je karta vydávaná ve spolupráci se společností Mastercard, probíhá platba prostřednictvím běžné online platební brány. Při opakovaných nákupech jídla na portále není nutné pokaždé znovu vyplňovat platební údaje. „Kartu Ticket Restaurant® si zákazník stejně jako běžnou platební kartu může zapamatovat ve svém profilu a není tedy nutné při každém objednání znovu vyplňovat platební údaje. Objednat jídlo a zaplatit tak lze na pár kliknutí,“ doplnil Radek Finkous ze společnosti DámeJídlo.

Velkou výhodou je také možnost společných objednávek pro více lidí. „Jeden člověk vybere restauraci a pozve kolegy. Každý si objedná a zaplatí sám za sebe. Jídlo vám pak dovezou v jeden čas a ušetříte tak i za dopravu,“ uvedl Radek Finkous z firmy DámeJídlo.

„I v budoucnu se budeme snažit přinášet nové platební možnosti a rozšiřovat akceptační síť tam, kde to klasické papírové stravenky neumožňují – například právě v oblasti online plateb,“ uvedl Brych.

Dokumenty ke stažení

.pdf

Tisková zpráva 15.5.2017

arrow_downwardStáhnout