Recruitment Academy Awards už zná vítěze všech 6 kategorií

Recruitment Academy Awards už zná vítěze všech 6 kategorií

Czech Republic

Recruitment Academy Awards už zná vítěze všech 6 kategorií

28. 4. 2022

Společnost Edenred, která byla generálním partnerem 7. ročníku prestižní soutěže v HR marketingu Recruitment Academy Awards, věnovala vítězům tří prestižních kategorií firemní benefitní cafeterii Benefity Café, každou v ceně 80 tisíc korun. Ceny zástupci Edenredu předali vítězům na slavnostním ceremoniálu, který se uskutečnil 21. dubna v divadelním sále v prostoru Jatka78.

Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo více než 70 společností a 100 projektů, které soutěžily celkem v 8 kategoriích. Na předních příčkách se umístilo celkem 8 firem.

Edenred věnoval cafeterii každému z vítězů kategorií Pracovní inzerát roku, Náborová kampaň roku a Referral program roku. Každý účastník galavečera navíc získal od Edenredu přístup do testovací cafeterie Benefity Café s nabitým účtem v hodnotě 1 000 Kč.

Společnost Edenred díky partnerstvím s Recruitment Academy a firmami zapojenými do soutěže posiluje vzájemné vazby s těmi nejlepšími v oboru a získává tím možnost inovovat a doplňovat nabídku svých digitálních benefitů a HR řešení, tak aby co nejvíce vyhovovala zaměstnavatelům, a především jejich zaměstnancům.

Pro představitele nového managementu společnosti Edenred to byla ideální příležitost se po covidovém období poprvé „na živo“ setkat s touto inovativní HR komunitou.

Edenred-Peter-Hradisky---Aneta-Martiskova.png

Peter Hradiský, generální ředitel Edenred CZ & SK, a Aneta Martišková, ředitelka vnějších vztahů, při předávání ceny Recruiter roku, kterou získala paní Tamara Ksandrová (Adamcová).

Edenred-RAA_Aneta-Martiskova.png

Aneta Martišková, ředitelka vnějších vztahů, při předávání ceny Pracovní inzerát roku. Vítězem kategorie byl inzerát od společnosti AVANTRO (Foxentry).

Seznam vítězů 7. ročníku Recruitment Academy Awards:

Recruiter roku: Tamara Ksandrová (Adamcová)

Pracovní inzerát roku: Foxentry

Náborová kampaň roku: Scuk.cz

Referral program roku: Foxconn Czech Republic

Kariérní video roku – malé společnosti: agentura KOFEIN s.r.o.

Kariérní video roku – velké společnosti: Budějovický Budvar, n. p.

People's Choice: Effectix.com

Kariérní stránky roku – malé společnosti: LOGEX

Kariérní stránky roku – velké společnosti: Budějovický Budvar, n. p.

Dokumenty ke stažení

.pdf

Recruitment Academy Awards už zná vítěze všech 6 kategorií

arrow_downwardStáhnout