Novou finanční ředitelkou Edenredu je Martina Sansevič

Novou finanční ředitelkou Edenredu je Martina Sansevič

Czech Republic

Novou finanční ředitelkou Edenredu je Martina Sansevič

9. 5. 2023

Novou finanční ředitelkou společnosti Edenred pro Českou republiku a Slovensko se stala Martina Sansevič. Může se pochlubit bohatými zkušenostmi s vedením týmů ve velkých mezinárodních i tuzemských společnostech. K jednomu z předních poskytovatelů firemních benefitů v oblasti volnočasu i stravování na českém trhu přišla ze společnosti Delirest services s.r.o., kde působila na obdobné pozici.

Společnost Edenred, poskytující řešení v oblasti jídelních a volnočasových benefitů, má novou finanční ředitelku pro Českou republiku a Slovensko. Od 1. ledna tuto funkci zastává Martina Sansevič, která přišla ze společnosti Delirest services s.r.o., kde dříve zastávala post finanční manažerky. „V Edenredu si velmi ceníme Martininy dlouholeté praxe v oblastech, které jsou nám blízké. Jako zvlášť hodnotné vnímám její zkušenosti z posledních několika let, kdy se jí podařilo úspěšně překonat složité období koronavirové pandemie, která měla na sektor stravovacích služeb ničivé dopady. Martina skvěle zapadá do našeho kolektivu a věřím, že naše spolupráce bude velkým přínosem pro obě strany,“ hodnotí Peter Hradiský, generální ředitel společnosti Edenred pro Českou republiku a Slovensko.

Bohaté zkušenosti s vedením týmů a prací v oblasti financí a controllingu nasbírala Martina během své více než 18leté kariéry ve velkých mezinárodních i tuzemských společnostech. V minulosti zastávala manažerské pozice například ve společnostech CCS, O2 Czech Republic či Xerox. „Příchod do Edenredu vnímám jako ideální kariérní krok kupředu. Velmi mi imponuje inovativní přístup k oblasti zaměstnaneckých benefitů, který společnost prosazuje, a těším se na nové výzvy, jež práce přinese. Našim klientům chceme zajišťovat nadstandardní servis založený na transparentním přístupu a dlouhodobé spolupráci,“ říká nová finanční ředitelka společnosti Edenred Martina Sansevič.

Martina Sansevič (43 let) vystudovala systémové inženýrství na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Ve volném čase se kromě péče o rodinu věnuje správě rodinného vinařství a sportu. V létě má ráda cyklistiku, v zimě běžky.

Dokumenty ke stažení

.pdf

Edenred CZ_TZ_Financni-reditelka_Martina Sansevic

arrow_downwardStáhnout