Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

Czech Republic

Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

25. 2. 2022

Společnost Edenred se stala generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards, hodnotí HR marketingové projekty firem na pracovním trhu. Soutěž, zaměřenou na kreativní a inovativní přístupy v HR práci, organizuje vzdělávací platforma Recruitment Academy. Ta sdružuje přední tuzemské profesionály v oblasti řízení lidských zdrojů, personálního poradenství nebo digitálních služeb. Vyhlášení vítězů letošního, sedmého ročníku soutěže se uskuteční 21. dubna v pražském divadle Jatka78.

Odborná porota dává ocenění v celkem šesti kategoriích. Letos poprvé udělí dvě hlavní ceny Recruiter roku, a to pro největší osobnost z řad HR expertů u zaměstnavatelů a zároveň i u náborových a personálních agentur.

Porotu soutěže tvoří přední osobnosti z řad personalistů, odborníků na HR marketing, expertů, kteří se zabývají různou formou rozvoje zaměstnanců a poradenstvím. Jsou mezi nimi například někdejší šéf Microsoftu a nyní kouč a mentor Jan Mühlfeit, ředitelka a jednatelka People Management Fóra Eva Hejlová či Michal Šrajer, Co-Founder & CHO v Happiness@Work.

„RA Awards je soutěž, která vznikla, aby motivovala společnosti ke zlepšování jejich HR marketingových aktivit. Za 7 let existence se stala tradiční akcí, kam se chodí inspirovat a edukovat HR odborníci, kteří mohou zároveň soutěžit v 6 základních kategoriích jako Kariérní video roku, Pracovní inzerát roku nebo Recruiter roku. Akce této velikosti vyžaduje kvalitní a relevantní partnery, a proto jsme se letos domluvili se společností Edenred, inovativním hráčem na poli firemních benefitů,“ říká José Kadlec, zakladatel Recruitment Academy.

„Naše partnerství s RA Awards navazuje na hlavní strategii společnosti Edenred: ,Enrich connections. For good.‘ Propojujeme firmy, jejich zaměstnance a obchodní partnery a tím budujeme silné vztahy na poli zaměstnaneckých benefitů, protože investice do lidí – zaměstnanců – je tím nejdůležitějším klíčem k úspěchu všech firem,“ zdůrazňuje Peter Hradiský, generální ředitel Edenredu.

„Edenred je společnost, která se celosvětově zaměřuje na zaměstnanecké benefity, a proto nás zajímají nejnovější trendy v oblasti HR marketingu. Chceme být ve spojení s těmi, kdo přicházejí s novými nápady a určují směr, kam se obor vyvíjí. Právě to nám umožní partnerství s RA Awards. Díky vzájemné vazbě s těmi nejlepšími v oboru budeme mít možnost inovovat a doplňovat naši nabídku digitálních benefitů a HR řešení, tak aby vyhovovala zaměstnavatelům, a především jejich zaměstnancům,“ říká Aneta Martišková, ředitelka vnějších vztahů Edenredu.

Poprvé se ceny Recruitment Academy Awards udělovaly v roce 2015, vyhlášeni byli vítězové v kategoriích Kariérní video roku a Kariérní stránky roku. Od té doby se s každým rokem rozšiřuje nejen počet kategorií, ale zejména množství přihlášených. Soutěž rychle získala výrazně inspirativní charakter pro českou HR komunitu.

V roce 2019 byla poprvé představena kategorie People's Choice, ve které diváci sami hlasují pro kariérní video. Šestý ročník se v roce 2021 bez přítomnosti diváků vysílal online v živém přenosu z Kongresového centra v Praze. V průměru se do soutěže v posledních letech hlásí kolem 120 projektů firem z celé ČR. Letos se ceny budou udělovat na slavnostním galavečeru 21. dubna 2022 v Praze v divadle Jatka78.

„Samotným galavečerem ale pro nás partnerství nekončí. Budeme v kontaktu s Recruitment Academy a také s jednotlivými úspěšnými společnostmi. Chceme být spolutvůrci obsahu, který bude přinášet nové podněty a trendy pro českou HR komunitu,“ doplňuje Aneta Martišková.

Dokumenty ke stažení

.pdf

Edenred generálním partnerem soutěže Recruitment Academy Awards

arrow_downwardStáhnout