logo Ticket Restaurant

Vaše stravenky Ticket Restaurant®

Nezáleží na tom, kdy a kde pracujete. Stravenky Ticket Restaurant® jsou jednoduchou formou, jak zaplatit za oběd v nejbližší restauraci.

Výhody pro držitele stravenek

  • Jako zaměstnanec ušetříte na dani z příjmu fyzických osob. Ze stravenek neplatíte odvody na sociální a zdravotní pojištění. Spočítejte si, o kolik vzroste váš příjem se stravenkami Ticket Restaurant®.
  • Díky stravenkám si dáte kvalitní oběd i během pracovní činnosti a nemusíte si nosit oběd z domova.
  • V čase polední přestávky načerpáte novou energii a popovídáte si s kolegy.
  • Vašemu zaměstnavateli pomáháte šetřit náklady na sociální a zdravotní pojištění. 

 Doporučte nového klienta

Znáte společnost, která neposkytuje stravenky svým zaměstnancům? Dejte nám tip a získejte odměnu!

Doporučit klienta

Spočtěte si svou úsporu

Spočtěte si, kolik ušetříte se stravenkami nebo kartami Ticket Restaurant®.

Kde lze platit stravenkami Ticket Restaurant®?

Poukázky lze uplatnit v provozovnách, které umožňují stravování – především restaurace, jídelny, prodejny občerstvení nebo potravin. Partnerské provozovny přijímající stravenku Ticket Restaurant® jsou označeny jednou z těchto samolepek:

samolepky Ticket Restaurant 

 

Doporučte nám svou oblíbenou restauraci

Vaše oblíbená restaurace nepřijímá naše stravenky? Napište nám a my zařídíme vše potřebné!

Doporučit partnera

V současné době je v síti partnerských provozoven Ticket Restaurant® registrováno více než 32 000 restaurací, jídelen a prodejen potravin. Tu nejbližší si můžete vyhledat na našem vyhledávači: Vyhledat provozovnu.

Vy ještě nemáte stravenky?

Doporučte nám svého zaměstnavatele a my mu vysvětlíme veškeré výhody, proč pro vás stravenky Ticket Restaurant® objednat.

Platnost stravenek Ticket Restaurant®

Platnost stravenek Ticket Restaurant® je uvedena na přední straně každé stravenky, a to v levém horním rohu pod logem Ticket Restaurant®. Stravenky Ticket Restaurant® jsou platné od 1. října do 31. prosince následujícího roku.

Pokud jste stravenky Ticket Restaurant® nestihli uplatnit do 31. prosince, nezoufejte. Můžete nám je poslat do konce února - tedy dva měsíce po jejich platnosti a pomoci tak dobré věci. My vrácené stravenky přepočítáme a jejich hodnotu zašleme nadaci Pomozte dětem. V průběhu naší 15 leté spolupráce jsme zaslali již více než 5 milionů korun.