Vaše poukázka Edenred Service (bývalá Ticket Service®)

Dostali jste poukázku Edenred Service a zajímá vás, kde a jak ji použít? Edenred Service je univerzální poukázka pro výplatu příspěvku na živobytí. Slouží na nákup zboží základních životních potřeb – například potravin, potřeb osobní hygieny, oděvů a obuvi. Poukázku je možné uplatnit výlučně ve smluvní síti prodejen systému Edenred Service.

Výhody poukázek Edenred Service (bývalý Ticket Service)

  • Poukázky Edenred Service jsou velmi dobře vnímány ze strany potřebných osob díky své příbuznosti s masově používanými stravenkami. Jejich diskrétnost umožňuje respektovat důstojnost jednotlivce, který si může vybrat zboží z dané skupiny podle svých potřeb a preferencí ve vybraných partnerských provozovnách.
  • Zajištění finančních prostředků pro nákup každodenní stravy a základních hygienických potřeb.
  • V problematických rodinách, kde je například jeden z rodičů závislý na alkoholu, hracích automatech a podobně, nehrozí zneužití poukázek.
  • Poukázky mohou být podle svého zaměření použity v široké síti partnerských provozoven.

Kde lze poukázky Edenred Service (bývalý Ticket Serviceuplatnit?

Aktuální seznam provozoven naleznete v našem vyhledávači. Partnerské provozovny jsou označeny samolepkou s logem Edenred Service. Partnerská síť je neustále aktualizována a uvedené provozovny odpovídají skutečnosti.

 

Edenred Service

 

Doporučte nám provozovnu, kterou byste chtěli v naší partnerské síti.