Odevzdávejte stravenky v MAKRO Cash&Carry

Jste-li zákazníky společnosti MAKRO Cash&Carry ČR můžete si nechat proplatit stravenky Ticket Restaurant® ve všech velkoobchodech MAKRO.

Jak odevzdat stravenky v MAKRU

Ve vašem nejbližším MAKRO velkoobchodě, u pultu Služby partnerům, předejte stravenky a podepište předávací protokol. MAKRO za vás doručí stravenky do naší společnosti.

Edenred zásilku převezme a informuje MAKRO o výši peněžní částky, kterou disponujete pro nákupy v daném velkoobchodním středisku MAKRO. Připsaná výsledná částka je již po odečtení zprostředkovatelské provize.

Čtvrtý pracovní den po odevzdání stravenek (po 12,00 hod.) je částka plnohodnotně připsaná a vy jste oprávněni použít tuto částku k nákupu zboží a služeb ve velkoobchodním středisku, kde jste stravenky Ticket Restaurant® odevzdali.

V MAKRU lze odevzdávat jenom stravenky Ticket Restaurant®. Ostatní benefitní poukázky MAKRO k proplacení nepřijímá.

 

Aktualizujte si vaši partnerskou smlouvu

Pokud vaše současná smlouva neobsahuje podmínky pro službu MAKRO, stáhněte si novou aktualizovanou Smlouvu o zprostředkování nebo kontaktujte naše Zákaznické centrum na +420 234 662 180 a nebo pište na partner-cz@edenred.com. Podmínky, které jsou platné pro platbu převodním způsobem, se v této smlouvě nemění. Provizní sazba zůstává zachována ze současné smlouvy.