Příjem poukázky Edenred Čistý (bývalý Ticket Čistý)

Provozujete drogerii nebo čistírnu oděvů? Poskytujete služby praní, žehlení, úpravy oděvů? Přijímejte poukázku Edenred Čistý a přilákejte nové zákazníky. 

Co to je Edenred Čistý (bývalý Ticket Čistý®)?

Poukázku Edenred Čistý lze použít k nákupu mycích, čisticích a pracích prostředků v síti drogerií a dále také k praní a čištění pracovních oděvů nebo stejnokrojů v síti čistíren. Edenred Čistý je poukázka, která je uživateli předávána zaměstnavatelem, s cílem umožnit mu individuální výběr zboží a služeb podle vlastních potřeb a zvyklostí.

Poukázka je založena na daňové výhodnosti příspěvku na osobní ochranné pomůcky a mycí, čisticí a prací prostředky, které je zaměstnavatel povinen ze zákona svým zaměstnancům poskytovat.

Poukázkový systém přináší firmám výrazné snížení administrativy a ostatních nákladů. Navíc poukázka, oproti jiným řešením, neomezuje zaměstnance ve výběru zboží či služeb. 

Výhody pro poskytovatele služeb

  • Zaměstnanci cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky a ve většině případů utratí více, než je hodnota poukázky.
  • Řada zaměstnanců vnímá poukázku jinak než skutečné peníze. Poukázky utrácí snadněji a provozovnu navštěvuje častěji než v případě peněz.
  • Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek, a to znamená přísun dalších klientů pro vás.
  • Zaměstnanec je aktivně informován o členech partnerské sítě a vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.
  • Účtujete pouze za skutečně odevzdané poukázky, nemáte žádný jiný závazek

 

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.

 

Proč se stát součástí sítě Edenred?

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázek Edenred Čistý nabízíme:

  • Nasměrování uživatele právě do vaší provozovny. Budete jedním z vybraných partnerů s vaším zaměřením, kde budou moci uživatelé poukázky uplatnit. 
  • Aktivní zvyšování počtu vašich zákazníků. Poukázky nabízíme firmám ve vaší oblasti a ty je budou distribuovat svým zaměstnancům. Počet vašich zákazníků se zvýší. 
  • Zvýšení povědomí o vaší provozovně a společnosti. Díky naší komunikační kampani budou uživatelé poukázek ve vaší oblasti vědět, kde mohou poukázky uplatnit. Dosah média, které ke komunikaci využíváme, je srovnatelný s tiskovou inzercí v nejprodávanějších společenských časopisech a účinnost našich kampaní je vyšší než účinnost běžné inzertní kampaně. 
  • Partnerské provozovny aktivně propagujeme. Podívejte se, jak vás zviditelníme.