Balení a doručení vašich poukázek

Poukázky jsou standardně baleny do obálek, stravenky do obálek a do bloku. Každá poukázka je opatřena ochrannými prvky, které brání jejímu zneužití a neoprávněnému kopírování.

 

 

Vyberte si vhodné balení pro vás

WP_tabulka_SLUZBY_CZ.png

    

Doručování poukázek

Ještě dnes

Poukázky balené v blocích si můžete nakoupit okamžitě na vybraných pobočkách a zaplatit v hotovosti. Druhy dostupných poukázek a jejich nominální hodnoty najdete v části Objednání na pobočkách společnosti Edenred.

Do 48 hodin

Objednáte-li stravenky Ticket Restaurant® balené ve standardní obálce (21 ks stravenek ve standardních nominálních hodnotách) nebo v blocích pomocí systému Online do 12 hod., garantujeme vám jejich dodání po uplynutí dvou pracovních dnů po připsání vámi uhrazené částky na účet společnosti EDENRED CZ s.r.o.

Kurýrem

Dodávka objednaných poukázek na vámi uvedenou adresu po Praze. Pro aktuální cenu této služby kontaktujte zákaznické centrum +420 234 662 140 nebo vaši nejbližší pobočku. Potřebné kontakty najdete ve spodní části stránky Kontakt.

Poštou nebo bezpečnostní agenturou

Poukázky doručíme na základě platby převodem nebo na dobírku. Pro aktuální cenu této služby kontaktujte zákaznické centrum +420 234 662 140 nebo vaši nejbližší pobočku. Potřebné kontakty najdete ve spodní části stránky Kontakt.

Osobně

Poukázky si můžete vyzvednout na našich pobočkách třetí den po úhradě platby bezhotovostně nebo ihned při platbě hotově.