Kdo jsme

Zabýváme se poskytováním zaměstnaneckých benefitů pro firemní klientelu a pro naše klienty navrhujeme optimální benefitní řešení již od roku 1993. Díky získaným zkušenostem v průběhu tohoto 20letého působení jsme se propracovali mezi nejvýznamnější poskytovatele v ČR. Našim službám dnes věří více než 23 500 společností a veřejných institucí, kterým pomáháme řešit jejich každodenní provozní potřeby v oblasti odměňování zaměstnanců.

Náš cíl

Naším cílem je posilovat spokojenost zaměstnanců, zvyšovat jejich loajalitu k zaměstnavateli a tím podporovat výkonost firmy. Tento cíl se nám daří naplňovat především díky našemu prozákaznickému přístupu, odbornému a kvalitnímu servisu a práci na rozšiřování, dnes již největší, partnerské sítě v České republice, která zahrnuje více než 57 000 partnerských provozoven.

 

Naše produkty

Mezi nejznámější, námi nabízená, řešení správy zaměstnaneckých benefitů patří:

  • stravenky Ticket Restaurant
  • benefitní poukázky řady Edenred Benefits
  • dárkové poukázky Edenred Compliments 
  • benefitní předplacené karty Edenred Benefits
  • online benefitní platforma – cafeterie Edenred Benefity Café

 

Poukázky Edenred představují skutečné benefity

Široké spektrum tématických benefitů

V oblasti zaměstnaneckých benefitů pokrývají naše produkty všechny zákonem stanovené oblasti. Prostřednictvím poukázek Edenred Benefits můžete přispět vašim zaměstnancům na kulturní a sportovní vyžití, dovolenou, lékařskou péči nebo na předškolní péči o děti.

Poukázky pro marketingové účely

Dárkové poukázky Edenred Compliments jsou vhodným motivačním nástrojem pro vaše odběratele a obchodní partnery. Skvěle se hodí do vašich věrnostních programů i jako cena do soutěže.

Daňové výhody

Poukázky Edenred přinášejí daňová zvýhodnění firmám i jejich zaměstnancům. S pomocí poukázek můžete vaší firmě snížit daně a pojistné placené za zaměstnance a přitom zvýšit čistý příjem vašich zaměstnanců.

Partnerská síť po celé České republice

Poukázky Edenred akceptuje více než 57.000 provozoven. Jedná se o největší a nejrychleji rostoucí partnerskou obchodní síť v České republice.

Dodávka poukázek podle vašich potřeb

Poukázky Edenred jsou balené v personalizovaných obálkách, které usnadňují jejich distribuci zaměstnancům. Standardní dodávky až do vaší firmy realizujeme do 2 dnů.

Poukázky Edenred pro veřejný sektor

V mnoha zemích, především evropských, Edenred jako poskytovatel poukázkových systémů již řadu let pomáhá veřejným organizacím a vládám se zavedením efektivních systémů poskytování sociální podpory např. v případech pomoci v hmotné nouzi.

Nejvíce rozšířené jsou systémy s použitím papírových poukázek, jejichž zásadní výhodou je rychlost implementace a investiční nenáročnost. Papírové poukázky jsou zabezpečeny ochrannými prvky a mohou nést různé nominální hodnoty.

Všechny tyto systémy jsou vytvářeny na míru požadavkům veřejných institucí.