Zpět na přehled článků

2022-06-14

Zdravá svačinka ve fitku i v práci

Zdravé a čerstvé potraviny i na pracovišti

Pokud vám není lhostejné, z jakých zdrojů pochází potraviny a pokrmy, které jíte a jakou mají nutriční hodnotu, pak jistě uvítáte prodejní automaty Zdravá lednice. Zaměstnavatelé naštěstí čím dál častěji myslí na zdraví a pohodu svých zaměstnanců a nechávají ve firemních prostorách instalovat chladící prodejní automaty, známé pod názvem FreshPoint, v nichž nakupíte se svou stravekovou kartou zdravou a čerstvou svačinu.

Jedna karta na sport i jídlo

Jste-li i pravidelnými návštěvníky fitness, wellnes nebo jiných sportovních center, v nichž platíte svou benefitní kartou (peněženkou), je pravděpodobné, že zde můžete hradit i občerstvení svou stravenkovou kartou (peněženkou) od Edenredu. Pokud si nejste jistí, zeptejte se personálu sportovního centra.

Sportovní a relaxační centra přijímající jak benefitní, tak i stravenkové karty Edenred

Nenašli jste v seznamu svůj oblíbený fitness, kde platíte kartou od Edenredu?

Napište nám na informace-cz@edenred.com a my jej zařadíme do tohoto výčtu. Neberou ve vašem fitku karty od Edenredu? Doporučte nám jej a my se to pokusíme napravit.

Sport a relax s benefity od Edenredu

Mezi našimi partnery jsme vyhledali ty, kteří nabízejí jak sportovní vyžití, tak i možnost nákupu občerstvení. Podívejte se,jestli máte ve svém okolí některé z nich.

Zdravá a vyvážená strava bez striktních omezení

Pokud nedržíte některou z výše uvedených diet a chcete se jen stravovat zdravě a vyváženě, vybírejte si restaurace zařazené v projektu FOOD (Fighting Obesity through Offer and Demand). Tyto restaurace najdete ve vyhledávači ZDE. Aby mohla být restaurace zařazena do zmiňovaného programu, musí splňovat určité zásady. Mimo jiné například možnost objednání zeleninové přílohy, zeleninové saláty jako hlavní jídla v běžné nabídce, ale i možnost objednání poloviční porce pro dospělého. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku nebo na stránkách samotného projektu ZDE.

FOOD_restaurace_1.png

Péče o zdraví začíná na našem talíři

Kde nakoupit zdravé potraviny, kde se zdravě najíst, jaké jsou zásady zdravého a vyváženého stravování? Dozvíte se v našem článku.

FOOD_restaurace_5.png

Šetříme planetu i naši peněženku

Naše zdraví závisí i na prostředí v němž žijeme. Jak přispět k ochraně životního prostředí a ještě při tom ušetřit se dozvíte v našem článku ZDE:


Akceptované způsoby platby


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků