Zpět na přehled článků

2021-09-01

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

Jste vegan, vegetarián, nebo se stravujete podle zásad makrobiotické či paleo diety? Vybrali jsme z našich partnerů ty, kteří nabízejí jídla právě pro vás. Zjistěte, které máte nejblíže, nebo zkuste objednat u Dáme jídlo a nechte si oběd doručit až k vám. I zde totiž najdete desítky vegetariánských, veganských a jiných specializovaných restaurací a hradíte svou útratu stravenkovou kartou od Edenred. Více o tom, jak nakupovat na Dáme jídlo najdete ZDE.

Brno

České Budějovice

Česká Trebová

Hradec Králové

Litomyšl

Chomutov

Jablonec n.Nisou

Jihlava

Kladno

Liberec

Litoměřice

Modřice

Nový Jičín

Liberec

Ostrava

Olomouc

Opava

Pardubice

Plzeň

Praha

Příbram

Rychnov n. Kněžnou

Svitavy

Šumperk

Teplice

Trutnov

Třinec

Úpice

Ústí n. Labem

Valašské Meziříčí


Zdravá svačinka ve fitku i v práci

Všímejte si nálepek na prodejních automatech instalovaných v pracovních prostorách. Zaměstnavatelé čím dál častěji myslí na zdraví a pohodu svých zaměstnanců a nechávají ve firmách instalovat prodejní automaty Zdravá lednice (můžete znát i pod názvem FreshPoint), v nichž zaplatíte bezkontaktně svou stravekovou kartou.

Automaty ve firemních prostorách

Jste-li i pravidelnými návštěvníky fitness, wellnes nebo jiných sportovních center, v nichž platíte svou benefitní kartou (peněženkou), je pravděpodobné, že zde můžete hradit i občerstvení svou stravenkovou kartou (peněženkou) Edenred. Pokud si nejste jistí, zeptejte se personálu sportovního centra.

Sportovní a relaxační centra přijímající stravenkové karty Edenred

Zdravá a vyvážená strava bez striktních omezení

Pokud nedržíte některou z výše uvedených diet a chcete se jen stravovat zdravě a vyváženě, vybírejte si restaurace zařazené v projektu FOOD (Fighting Obesity through Offer and Demand). Tyto restaurace najdete ve vyhledávači ZDE. Aby mohla být restaurace zařazena do zmiňovaného programu, musí splňovat určité zásady. Mimo jiné například možnost objednání zeleninové přílohy, zeleninové saláty jako hlavní jídla v běžné nabídce, ale i možnost objednání poloviční porce pro dospělého. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku nebo na stránkách samotného projektu ZDE.


Kde nakoupit zdravé potraviny?

Preferujete domácí kuchyni. Poradíme vám, kde nakupovat zdravé potraviny v kamenných obchodech i on-line v našem článku.

Šetříme planetu i naši peněženku

Naše zdraví závisí i na prostředí v němž žijeme. Jak přispět k ochraně životního prostředí a ještě při tom ušetřit se dozvíte v našem článku ZDE:


Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card (stravenková peněženka) , Ticket Restaurant Card


Nenašli jste svou oblíbenou restauraci, kde platíte kartou Edenred? Napište nám.


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků