Zpět na přehled článků

2021-10-06

Edenred nově nabízí cashback při nákupech v Bille, doplňuje tak podporu restaurací

Majitelé stravenkových karet od Edenredu se mohou od 7. října těšit na výhodné nákupy potravin ve 241 prodejnách společnosti Billa v celé ČR. Za každý 2. nákup v minimální hodnotě 500 korun získají cashback ve výši 100 korun. Akce platí až do 31. prosince letošního roku a je součástí oslav 30 let řetězce Billa na českém trhu.

Akce je určena pro více než 250 tisíc lidí, kteří vlastní stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo mají aktivní stravenkovou peněženku na kartě Edenred. „K účasti v cashbackovém programu pak stačí už jen mít v mobilním zařízení funkční aplikaci Edenred a přihlásit se do našeho věrnostního programu,“ říká Petr Šorna, obchodní ředitel Edenredu.

Cashback v Bille doplňuje rozsáhlý věrnostní program, který Edenred odstartoval již po prvním lockdownu loni v létě. Od té doby vrací lidem za každý zakoupený oběd v restauraci zpět na účet 5 korun. Původně jednorázová aktivita se stala trvalou součástí podpory gastro segmentu v ČR.

Cashback přitom není jedinou výhodou pro držitele stravenkové karty Edenred. V mobilní aplikaci Edenred totiž uživatelé digitálních stravenek mohou získat další slevy a výhody přímo od majitelů a provozovatelů jednotlivých restaurací a ty pak s cashbackem výhodně kombinovat.

Spolupráce s Billou a nabízený cashback má umožnit výhodné nakupování potravin lidem, kteří nemají tolik příležitostí zajít na jídlo do restaurací jako v době před koronakrizí. „Je jasné, že covidová situace bude ještě nějakou dobu doznívat. Lidé často pracují z domova a mají méně možností zajít na teplý oběd nebo si jídlo objednat. Pohodlí našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto nyní nabízíme cashback v jedné z největších prodejních sítí v ČR, kterou Billa disponuje,“ říká Petr Šorna.

Edenred má v Česku síť více než 20 tisíc partnerských restaurací. Spolupracuje také se všemi nejvýznamnějšími obchodními řetězci potravin na trhu – jeho kartami a papírovými stravenkami lze kromě Billy zaplatit i v Albertu, Globusu, Kauflandu, Lidlu, Penny Marketu, Tescu nebo
v e-shopech Rohlik.cz a Kosik.cz

Zpět na přehled článků