Zpět na přehled článků

2019-04-30

Proplácení papírových poukázek

Veškeré papírové poukázky Edenred, které dáváte k proplacení, je třeba vždy označit na rubu vaším razítkem a přiložit k nim řádně vyplněný formulář výčetky.

Proplácení v hotovosti:

Poukázky nám přinesete na jednu z našich poboček a my vám na místě vyplatíme hotovost, sníženou o odměnu z navýšení objemu. Její výše je uvedena ve vaší smlouvě. V hotovosti vám vyplatíme celkovou částku min. 250 Kč a max. 270 000 Kč. Požadavek na hotovostní proplacení v hodnotě vyšší než 20 000 Kč je třeba oznámit alespoň 24 hodin předem a uvést částku, které se proplácení týká.

Bezhotovostní převod na bankovní účet:

Poukázky nám můžete zaslat poštou nebo přinést na pobočku. Peníze vám převedeme na účet, který je uveden ve vaší rámcové smlouvě. Peníze vám budou připsány max. do 9 pracovních dní.

EXPRESS převod na bankovní účet:

Pokud peníze potřebujete rychleji, můžete využít naši speciální službu bankovní převod Express a do 4 pracovních dní budete mít peníze na účtu.

Proplácení ve sběrném místě MAKRO Cash & Carry ČR:

Poukázky Ticket Restaurant můžete vracet také u našeho partnera MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o. Peníze vám budou připsány obratem na Makro kartu a vy si za ně můžete ihned nakoupit zboží, které potřebujete.

Po proplacení papírových poukázek vám vždy zašleme příslušný daňový doklad.

Proplácení peněžních prostředků z Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card

Naše stravenková i benefitní karta jsou karty Mastercard a fungují jako běžné bankovní karty. Peníze z transakcí těmito kartami dostanete na váš účet automaticky většinou do dvou dnů od provedení transakce, stejně jako u ostatních plateb jinými bankovními kartami. My vám pak do 15. dne v měsíci vystavíme daňový doklad za platby provedené v předcházejícím měsíci.

Proplácení elektronických poukázek e-Ticket a přímé platební metody z cafeterie Edenred Benefity Café

Elektronické poukázky e-Ticket a platby z cafeterie Benefity Café jsou propláceny automaticky na základě jejich validace. Do 15. dne každého měsíce vám vystavíme daňový doklad za poukazy validované v předcházejícím měsíci.

Veškeré informace k proplácení najdete také ve vaší rámcové smlouvě.

Zpět na přehled článků